Auto līzings kalkulators, aprēķināt auto kredītu online

Auto līzinga kalkulators online. Līzinga maksājumu aprēķins. Kalkulators ikmēneša maksājumu aprēķinam un izdevumu salīdzināšanai

Kā ātri uzzināt auto līzinga maksājumu

Visā finanšu produktu daudzveidībā gribētāji iegādāties savu auto vienkārši nav spējīgi aprēķināt katras līzinga programmas izdevīgumu, turklāt salīdzināt vairākus piedāvājumus. Nereti nākamie aizņēmēji stāv izvēles priekšā “kredīts vai līzings”, un arī šai gadījumā viņiem rodas grūtības aprēķināt auto līzinga vai auto kredīta cenu noskatītajai automašīnai. Neapšaubāmi, katrs no mums vēl pirms kredīta/līzinga līguma parakstīšanas var uzzināt ikmēneša maksājuma apmēru un pat atmaksas grafiku, bet tad būs jāvēršas tieši pie kreditora un jāiesniedz visi nepieciešamie dokumenti finansējuma noformēšanai. Nav grūti iedomāties, cik daudz laika tas viss var prasīt, tāpēc nereti aizņēmēji konkrētu līzinga programmu izmanto neapdomīgi, pat nenojaušot, ka kreditors citā Rīgas rajonā piedāvā daudz izdevīgāku līzinga piedāvājumu.

Tieši tāpēc, lai salīdzinātu vienu piedāvājumu ar otru vai vienkārši uzzinātu ikmēneša maksājuma apmēru, iegādājoties konkrētu auto, līzinga un kredīta kompānijas (bankas) ir izstrādājušas auto līzinga kalkulatorus, kas darbojas online režīmā katras finanšu iestādes oficiālajā lapā. Šādi online kalkulatori ir pazīstami samērā sen, bet agrāk tos izmantoja tikai kredīta ikmēneša maksājuma aprēķināšanai, tagad tos var izmantot arī pirms līzinga noformēšanas.

Šāda jaunieveduma galvenā priekšrocība ir tā, ka kredītkompānijas, kas vienlaicīgi piedāvā līzinga un kredīta programmas, dod iespēju saviem klientiem uzreiz salīdzināt līdzīgu programmu cenas un nosacījumus.

Swedbank auto līzinga kalkulators

Neskatoties uz to, ka Swedbank finanšu “arsenālā” ir ne viena vien kredītprogramma, tā piedāvā arī plaša spektra auto līzinga programmas. Tāpēc, ja esat nolēmis noformēt auto līzingu Swedbank, jums vēl nāksies padomāt, kādu tieši auto līzingu izvēlēties, jo Swedbank šai sakarā ir veseli trīs piedāvājumi.

Lai saprastu, kuru auto līzingu izvēlēties, izmantosim kalkulatoru, kas tiek piedāvāts līzinga piedāvājumu galvenajā lapā. Pievērsiet uzmanību, ka Swedbank kalkulators ir izveidots ļoti ērti: jūs ievadiet tikai dažus parametrus, bet rezultātā iegūstat uzreiz 3 līzinga programmas. Un tā, kāda informācija ir jāievada Swedbank auto līzinga kalkulatorā, lai izdarītu pareizo izvēli:

 1. Auto stāvoklis (auto vai lietots).
 2. Auto cena eiro.
 3. Pirmās iemaksas apmērs. Auto līzinga noformēšana Swedbank uzliek jums par pienākumu veikt pirmo iemaksu 10 līdz 60% apmērā no auto cenas.
 4. Atmaksas periods (no 1 līdz 5 gadiem).

Pēc šīs informācijas ievadīšanas auto līzinga kalkulators piedāvās lietotājam tabulu ar datiem, kur tiks attēlotas uzreiz 3 līzinga programmas:

 • Operatīvais auto līzings.
 • Finanšu līzings.
 • Operatīvais līzings ar pilnu papildus pakalpojumu klāstu.

Pievērsiet uzmanību, ka tabula, kurā attēloti kalkulatora rezultāti, ir interaktīva un tajā iespējams mainīt dažas opcijas, piemēram, auto atlikušās vērtības lielumu. Arī šeit Swedbank precizē, cik jums izmaksās auto līzinga noformēšana (internetbankā – 200 eiro, standarta veidā – 300 eiro).

Noslēdzošā rindiņa Swedbank kalkulatora rezultātu tabulā dod iespēju aizņēmējam izvēlēties darbību, kuru viņš gribēs veikt līzinga līguma darbības termiņa beigās (izpirkt auto, atgriezt Swedbank rokās vai pārformēt finanšu līzingā).

Zem kalkulatora Swedbank piedāvā pilnu papildpakalpojumu klāstu, kurus var izmantot ikviens klients. Galvenā opciju daļa, protams, jau ir iekļauta operatīvā līzinga pakalpojumu klāstā.

SEB bankas auto līzinga kalkulators

Kredītu kalkulators SEB bankas auto līzinga aprēķināšanai izskatās daudz vienkāršāks, nekā Swedbank, un sniedz tikai pamatinformāciju. Un tā, SEB līzinga kalkulatorā mums ir jāievada šāda pamatinformācija: līzinga summa, procentu likme, atmaksas periods, pirmās iemaksas apmērs, līzinga tips.

Kādus datus SEB auto līzinga kalkulatorā mēs iegūstam:

 1. Minimālais maksājums.
 2. Komisijas maksa par līzinga noformēšanu.
 3. Pirmās iemaksas apmērs naudas izteiksmē.
 4. Līzinga efektīvā gada likme.
 5. Kredīta kopējā summa.

Luminor auto līzinga kalkulators

Vienkāršais online kredīta vai līzinga kalkulators ļoti līdzinās šādai pašai Latvijas Kredītu Centra piedāvātai ierīcei.

Lai aprēķinātu līzinga cenu Luminor kredītorganizācijā, jāievada tikai:

 • Auto cena.
 • Pirmās iemaksas apmērs (eiro vai procentos).
 • Procentu likme.

Luminor līzinga kalkulatora aprēķinu rezultāts būs:

 • Ikmēneša maksājuma summa.
 • Līzinga kopējā cena par visu atmaksas periodu.

Jāatzīmē, ka Luminor, tāpat kā Swedbank un SEB banka, neslēpj komisijas maksas apmēru par finanšu produktu noformēšanu, tāpēc var izdarīt secinājumu, ka šīs kompānijas strādā pilnībā caurspīdīgi.