Darba telefons – kādu telefonu izvēlēties?

Labs viedtālrunis mūsdienās spēj aizstāt daudzas citas ierīces un kļūt par miniatūru pārnēsājamo biroju, kas ļauj efektīvi sazināties un strādāt jebkurā vietā. Uzņēmējiem un saimnieciskās darbības veicējiem tas ir īpaši nozīmīgs un pat neaizstājams ikdienas palīgs, kas jāizvēlas atbildīgi, lai panāktu, ka viedtālrunis tiešām strādā viņa labā, nevis rada nevajadzīgas problēmas. Pēc kādiem principiem izvēlēties viedtālruni darba vajadzībām? Kādiem parametriem un īpašībām pievērst uzmanību?

• Uzticams un ilgas darbības akumulators

Ja viedtālruni ikdienā izmanto darba vajadzībām, tad viens no svarīgākajiem tā tehniskajiem parametriem, kam jāpievērš uzmanība, noteikti ir akumulatora darbības laiks. Intensīvas slodzes gadījumā, ja tālrunim nav tā labākā baterija, tas var pievilt visnepiemērotākajā brīdī. Biznesā šāda situācija nebūtu pieļaujama, jo komunikācijai jābūt ātrai, darbiem jārit savu gaitu nepārtraukti. Tāpēc jāizvēlas tālrunis, kam ir uzticama un ilgas darbības baterija. Rekomendējoši tām vajadzētu būt vismaz 4500 mAh un vairāk.

• Ātras un daudzveidīgas uzlādes iespējas

Pat tad, ja tālruņa akumulators ir ar pietiekami ilgu darbības laiku, intensīvas darbības apstākļos tas var iztukšoties gana ātri. Tāpēc, lai atvieglotu ikdienu, būtiski izvēlēties tālruņa modeli, kam ir pieejama ātrās uzlādes iespēja un arī bezvadu uzlāde, kas ikdienas darba procesu var padarīt daudz ērtāku un produktīvāku. Pieejami arī tādi viedtālruņi, kurus var uzlādēt no citām saderīgām ierīcēm, pieliekot tās klāt vienu otrai.

• Liels un labas izšķirtspējas ekrāns

Darba telefons mūsdienās visbiežāk aizvieto vairākas ierīces, tāpēc tam jābūt pietiekami funkcionālam un ērtam, lai spētu kaut daļēji pildīt arī planšetes un pat klēpjdatora pienākumus. Lai rakstītu e-pastus, lasītu un rediģētu dažādus teksta un video failus, veiktu citus uzdevumus, būtiski, ka ierīcei ir pietiekami liels un labas izšķirtspējas ekrāns. Darba tālrunis tiek lietots intensīvi, tāpēc, ja visu laiku jāskatās mazā un ne visai labas kvalitātes ekrānā, acis ātri nogurst, kā arī var rasties nejaušas kļūdas darba procesā. Ideālais kompromiss būtu tālrunis, kas ir gana ērts satvērienam un arī gan liels daudzfunkcionālai izmantošanai. Vadoties pēc šādiem parametriem, optimālais darba tālruņa ekrāna izmērs ir no 5,6 līdz 6,5 collām.

• Jaudīgs procesors un liela operatīvā atmiņa

Būtiski arī pievērst uzmanību tam, kāds ir tālruņa procesors un tā operatīvās atmiņas lielums, jo šie parametri ietekmēs, cik ātri un efektīvi varēs notikt darbs ar dažādiem datiem, failiem, vai varēs reizē būt atvērtas vairākas programmas. Sava biznesa vadīšana visbiežāk ir īsts “multitāskings”, kas prasa vienam cilvēkam fokusēties un ļoti dažādiem uzdevumiem – saziņu ar klientiem, datu apstrādi, dokumentu noformēšanu un citām apjomīgām lietām, ar kurām darba viedtālrunim jāspēj veiksmīgi tikt galā. Tālrunis, piemēram, ar 6 GB operatīvo atmiņu bez piepūles tiks galā ar visiem šiem uzdevumiem.

• Komplektā ar digitālo pildspalvu

Jā, tālruņi ar digitālo pildspalvu ir dārgāki, bet to iespējas un funkcionalitāte ir daudz plašāka. Ja nepieciešams strādāt ātri, precīzi, veikt daudz piezīmju, rediģēt failus, spēt strādāt jebkurā vietā, tad viedtālrunis, kura komplektācijā ir arī digitālā pildspalva, ir būtiska priekšrocība. Tas gan uzņēmējam, gan saimnieciskās darbības veicējam būs lielisks palīgs ikdienas darbos, lai vairotu darba produktivitāti un precizitāti.

• Izturīgs korpuss un ekrāns

Protams, ierīcei, kas intensīvi tiek izmantota dažādos apstākļos, jābūt arī pietiekami izturīgai un drošai pret dažādiem bojājumiem, putekļiem, mitrumu, lai nejaušs kritiens vai cita mehāniska ietekme neliktu to uzreiz norakstīt. Izturīgs ekrāna stikliņš un korpuss sniegs lielāku drošību, ka telefons pārdzīvos gan kritienu no rakstāmgalda, gan nepārstās darboties, ja tiks nejauši apliets vai piemeklēs cita ķibele. Šajā ziņā noderīgs pakalpojums ir arī viedtālruņa apdrošināšana, kuru noteikti ir vērts izmantot, it īpaši, ja ir ieguldīts gana daudz līdzekļu jaudīga, mūsdienīga un kvalitatīva darba viedtālruņa iegādē.

Patēriņa kredīts uzticama darba tālruņa iegādei

Funkcionāls un moderns viedtālrunis ir tāds pats darba instruments kā ražošanas iekārtas, biroja aprīkojums, darba auto vai cits tehniskais aprīkojums. Un ir tikai loģiski, ka darba tehniskā nodrošinājuma iegādei tiek piesaistīts papildu finansējums, ja šajā brīdi nav pieejami pietiekami naudas līdzekļi tā iegādei.

Aizdevums.lv patēriņa kredīts saimnieciskās darbības veicējiem ir iespēja iegūt savā rīcībā nepieciešamo naudas summu ne tikai darba tālruņa un cita tehniskā nodrošinājuma iegādei, bet arī citu biznesa vajadzību un mērķu īstenošanai. Klientiem pieejama aizdevuma summa no 300 līdz pat 7500 eiro ar atmaksas termiņu no 6 mēnešiem līdz 7 gadiem.

Aizdevums.lv finanšu pakalpojumu klāstā ir arī citi aizdevuma veidi – iespēju aizdevums uzņēmumiem apgrozāmo līdzekļu apjoma palielināšanai, IT un citas elektrotehnikas iegādei, biroja labiekārtošanai, pamatlīdzekļu iegādei un citiem mērķiem, bet saimnieciskās darbības veicējiem ir pieejams arī naudas kredīts.

Uzziniet vairāk par Aizdevums.lv piedāvājumiem saimnieciskās darbības veicējiem mājaslapā Aizdevums.lv.