Fakti un padomi, kā novērst biroja krēslu radušās problēmas

Fakti un padomi, kā novērst biroja krēslu radušās problēmas

   

Biroja krēsli veido svarīgu lomu, nodrošinot darbiniekiem komfortu un atbalstu. Ja krēsls ir neērts vai ar to ir problēmas, tas var izraisīt sliktu stāju, muguras sāpes un citas veselības problēmas. Lai novērstu biroja krēslu problēmas, šeit ir sniegti daži padomi:

  1. Pārliecinieties, ka krēsla augstums ir pareizi noregulēts, lai Jūsu kājas būtu līdz ar zemi un augšstilbi būtu paralēli zemei.
  2. Ja iespējams, izmantojiet jostasvietas balstu, jo tas var palīdzēt saglabāt mugurkaula pareizu izlīdzinājumu.
  3. Pārliecinieties, ka vismaz reizi stundā pieceļaties un kustaties, lai samazinātu muguras un kakla muskuļu slodzi.
  4. Sēžot krēslā, saglabājiet pareizu stāju. Tas nozīmē, ka galvu un kaklu turiet vienā līnijā ar rumpi un izvairieties no sasvēršanās vai pārāk lielas noliekšanās uz priekšu.
  5. Apsveriet iespēju ieguldīt līdzekļus ergonomiskā biroja krēslā, kas ir paredzēts ērtībai un atbalstam, jo tas var palīdzēt mazināt sāpes, kas var rasties ilgstošas sēdēšanas dēļ.

Paturot prātā šos padomus, meklējiet krēslus ar kvalitatīvu konstrukciju, pietiekamu polsterējumu un ergonomisku dizainu. Izvēloties piemērotu biroja krēslu, Jūs varēsiet strādāt ērti un ar lielāku produktivitāti. Apskatiet kvalitatīvu un plašu biroja krēslu iegādi online – biroja krēslu iegāde prof.lv mājaslapā.

 Kāpēc biroja krēsliem ir pieci riteņi?

Biroja krēsliem parasti ir pieci riteņi, kas nodrošina lielāku stabilitāti nekā krēsli ar mazāku riteņu skaitu vai bez tiem. Biroja krēsls ar četriem riteņiem var viegli apgāzties, kad uz tā balstās. Turklāt piecu riteņu krēsls nodrošina lielāku mobilitāti, Jūs varat viegli grozīties jebkurā virzienā. Piektais ritenis arī palīdz samazināt pārējo četru riteņu nodilumu, jo tas vienmērīgāk sadala svaru visos piecos saskares punktos.

Kāpēc biroja krēsls neturas un slīd lejā?

Pirmkārt, var būt nepieciešams salabot vai nomainīt gāzes balonu, kas atrodas zem Jūsu sēdekļa – daļu, kas ļauj regulēt krēsla augstumu. Otrkārt, ja cilindra iekšpusē esošais pacelšanas mehānisms ir nolietojies, tas nereaģē, kad mēģināt pacelt krēslu.

Ir svarīgi atcerēties, ka jebkurš remonts vai nomaiņa jāveic profesionālim, lai nodrošinātu biroja krēsla drošību un ilgmūžību. Ar atbilstošu palīdzību Jūs varat nodrošināt, ka biroja krēsls turpinās sniegt atbilstošu atbalstu.

Dažādu biroja krēslu materiālu plusi un mīnusi

Viens no svarīgākajiem faktoriem, kas jāņem vērā, iegādājoties biroja krēslu, ir materiāls, no kura tas ir izgatavots. Dažādiem materiāliem ir savas unikālas priekšrocības un trūkumi, tāpēc ir svarīgi tos rūpīgi izsvērt, pirms izlemt, kurš materiāls ir piemērots tieši Jums. Apskatīsim dažus no visbiežāk sastopamākajiem biroja krēslu materiāliem un to priekšrocības un trūkumus.

Āda: Ādas biroja krēsli tiek uzskatīti par luksusa, komforta un stila standartu. Tie ir arī ļoti izturīgi, un ar pienācīgu kopšanu var kalpot daudzus gadus. Tomēr āda ir dārgāka nekā citi materiāli, tāpēc tā var nebūt praktiska izvēle tiem, kam ir ierobežots budžets.

Audums: Auduma biroja krēsli parasti ir pieejamāki nekā ādas krēsli, un tie ir pieejami plašā krāsu un rakstu klāstā. Tie ir arī diezgan ērti, tāpēc ir ideāli piemēroti garām darba dienām birojā. Tomēr audums ir mazāk izturīgs nekā āda, un to var nākties nomainīt ātrāk.

Siets: Sieta biroja krēsli kļūst aizvien populārāki, jo tie ir elpojoši un izskatās moderni. Tie ir viegli, bet vienlaikus noturīgi, tāpēc tie ir lieliska izvēle tiem, kas meklē ergonomisku krēslu. Tomēr siets nav tik izturīgs kā āda vai audums.

Vinils: Vinila biroja krēsli parasti ir ļoti pieejami, un tiem ir plašs stilu klāsts. Tie ir arī diezgan ērti un viegli kopjami, tāpēc tie ir lieliska izvēle tiem, kam ir ierobežots budžets. Tomēr vinils nav tik elpojošs kā siets vai audums, tāpēc tas var nebūt labākā izvēle tiem, kam sēdēšanas laikā mēdz būt karsti.

 

 

 

JAUNUMS

Tagad pieejama arī
“Talsu Vēstis” e-avīze.
Abonē un lasi savā telefonā, datorā vai planšetē no jebkuras vietas pasaulē.