Kādas īpašības piemīt vilnas segai?

 Sega — svarīga gultas veļas sastāvdaļa, kas nodrošina siltumu un komfortu miega laikā. Miegs — ne tikai ikdienas rituāls, bet arī dzīvesveida, labsajūtas sastāvdaļa, tāpēc ir īpaši svarīgi guļamistabu pielāgot savām vēlmēm un personīgajam komfortam. Dažāda veida vilnas segām ir atšķirīgas īpašības, tāpēc, lai izvēlētos sev piemērotāko segu, ir lietderīgi zināt šīs īpašības. Tekstila nama «TavsSapnis» speciālisti nosauc vilnas segu galvenās īpašības.

Vilnas segas — tiem, kas novērtē dabiskumu un                                rūpējas par savu veselību

Vilnas segas tiek novērtētas komforta un dabiskuma dēļ. Aitu un merino aitu vilna — dabiska un ilgi lietota šķiedra ar lielisku siltumizolāciju un gaisa caurlaidību, padarot vilnas audumu vai ar to pildīto materiālu piemērotu lietošanai ne tikai ziemā, bet arī vasarā. Iepriekš minēto pozitīvo īpašību dēļ vilnas segas gultā rada īpašu mikroklimatu, tādējādi nodrošinot saldu un komfortablu miegu.

Vilnas segas ir lieliski piemērotas cilvēkiem, kuriem nepatīk mīkstas segas un kurus nekaitina vilnas «kutināšana». Vilnas segas ir noderīgas veselībai: vilna pozitīvi ietekmē locītavas un ādu, to nekairinot, atjauno ķermeņa enerģijas metabolismu, kā arī var palīdzēt uzlabot asinsrites sistēmu.

Ir vērts pieminēt, ka vilna absorbē līdz 40 proc. mitruma no sava svara un saglabājas sausa. Tādējādi tā rada sausu mikroklimatu, kurā nav labvēlīgu apstākļu kaitīgo putekļu ērcīšu izplatībai. Tomēr ir arī noderīgi zināt, ka vilnas segas parasti nav ieteicamas cilvēkiem ar alerģiju, jo jutīgums pret vilnu daudzos gadījumos izraisa alerģijas.

Kamieļu vilnas sega — ekskluzīva un grezna gultas veļas daļa

Kamieļu vilnas sega, atšķirībā no aitu vilnas, ir smagāka, mīkstāka un tai nav tik intensīvas, aitu vilnai raksturīgās smaržas. Kamieļu vilna tiek uzskatīta par vienu no greznākajiem vilnas veidiem. Kamieļu vilna tiek savākta īpašā veidā: tā tiek ķemmēta, tādējādi — ķemmējot vienu dzīvnieku, var iegūt tikai 200 g vilnas. Kamieļu vilnas trūkuma dēļ šis vilnas veids tiek uzskatīts par ārkārtīgi dabisku šķiedru un tiek izmantots tekstilrūpniecībā kā ārkārtīgi dārgs materiāls.

Kamieļu vilnas segām ir lielāka pozitīvā ietekme uz veselību, salīdzinot ar cita veida vilnas segām. Ir arī noderīgi zināt, ka kamieļu vilnas izstrādājumi saglabājas tīri ilgāku laiku, tie ir ļoti maigi un ārkārtīgi mīksti.

Unikālajai kamieļu vilnai ir izcila kvalitāte, un tā ir daudz stiprāka nekā citi vilnas veidi. Un, lai gan kamieļu vilnas segas ir dārgākas, salīdzinot ar cita veida vilnas segām, veiktais ieguldījums šajā segā noteikti atmaksāsies, kalpojot Jums ilgu laiku.

Kvalitatīvas, unikālu īpašību segas internetā

Segas internetā — ātrs un ērts veids, kā izvēlēties un iegādāties augstas kvalitātes, unikāla dizaina, cietas un mīkstas segas, kas izgatavotas no veselībai draudzīgiem materiāliem. Aitu, merino aitu, kamieļu vilnas un citu veidu segas var apskatīt un iegādāties Lietuvas pirmā tekstila veikala «TavoSapnas» interneta vietnē www.tavssapnis.lv

Tiem, kas meklē vilnas vai citas segas, bet nezina, kā izvēlēties piemērotākās, pieredzējuši konsultanti atbildēs uz jūsu jautājumiem un palīdzēs izvēlēties piemērotākās segas. Piedāvājumā ir ārkārtīgi plaša dažādu veidu, krāsu un materiālu segu izvēle. Preču klāsts tiek pastāvīgi papildināts, tāpēc ikviens varēs izvēlēties sev vēlamo produktu.

Pēc vairāk nekā 13 gadu darbības, pēc klientu uzticības iegūšanas, augstās kvalitātes segas un citi izstrādājumi tiek piegādāti ne tikai Lietuvas, bet arī ārvalstu klientiem. Mēs nodrošinām ātru un ērtu preču piegādi visā Lietuvā un ārzemēs.