Pareiza gaisa kondicionieru lietošana

Arvien vairāk cilvēku izvēlas savās mājvietās vai darba vietās uzstādīt gaisa kondicionierus. Cilvēki sāk novērtēt to, ko cilvēka veselībai sniedz tīrs  gaiss, kādu nav iespējams ilglaicīgi uzturēt turot atvērtu logu. Kondicionieru pārdošanas un montēšanas firma Nordair piedāvā augstākās kvalitātes Vācijā ražotus gaisa kondicionierus. Iespējams iegādāties gan augstākās klases, gan budžeta klases gaisa kondicionierus, lai katrs pircējs varētu atrast piemērotāko, ņemot vērtā gan vēlmes, gan vajadzības.

Sabiedrībā bieži vien izskan dažādi mīti, kas saistīti ar gaisa kondicionieru uzturēšanu vai lietošanu. Tādēļ vēlamies ieviest skaidrību dažos jautājumos, kas saistīti ar gaisa kondicionieriem.

Viens no visbiežāk dzirdētajiem mītiem ir tāds, ka gaisa kondicionieri izraisa saaukstēšanos. Kādēļ radies šāds mīts? Ne jau gaisa kondicionieri izraisa saaukstēšanos, bet gan kļūdas to lietošanā. Piemēram, āra un telpas temperatūra nevar būt krasi atšķirīgas. Līdz ar to jāsabalansē iekštelpā esoša temperatūra ar āra temperatūru.

Otrs mīts, kuru bieži nākas dzirdēt ir saistīts ar to, ka gaisa kondicionieri sausina gaisu. Attiecīgi jāsaka, ka atkal jāatgriežasa pie pareizas gaisa kondicionieru lietošanas. Jā, gaisa kondicionieriem ir funkcija gan sausināt, gan mitrināt, bet attiecīgi to pareizi uzstādot nekāds ļaunums nevar tikt nodarīts.

Trešais bieži sastopamais mīts ir par gaisa kondicioniera apkopi, attiecīgi, ja tas netiek veiktas regulāras apkopes, tad tas var kaitēt cilvēka veselībai. Katrs kvalitatīvs gaisa kondicionieris ir ražots un uzstādīts tā, ka tas nevar kaitēt cilvēka veselībai, lai kādā tehniskā stāvoklī tas būtu.

Nordair iesaka uzticēties tikai profesionāļiem, kas jau ilgus gadus strādā ar gaisa kondicionieru uzstādīšanu un tirdzniecību. Ja vēlaties iegūt konsultāciju vai iegādāties gaisa kondicionieri, tad sazinieties ar Nordair info@nordair.lv vai pa telefonu + 371 22 311 411. Piedāvāsim un uzstādīsim tieši Jūsu telpai piemērotāko un drošāko gaisa kondicionieri.