Relaksācija, kas uzlādē jauniem darbiem

Katrs cilvēks pēc darba vai kādiem saspringtiem notikumiem vēlas relaksēties un atpūsties. Vēl patīkamāk ir tad, ja atpūtas brīžus var regulāri ieplānot un palutināt sevi ar to. Lielisks relaksācijas un sevis palutināšanas veids ir floutinga sesija, kas ir pieejama centrā Floaty.

Kas ir floutings un kādu lielisku iespaidu tas atstāj uz cilvēka ķermeni un prātu, īsumā ieskicēsim šajā rakstā.  Floutinga seija norisinās īpašā, hermētiskā kapsulā, kas vizuāli atgādina solāriju, bet tam nav saistības ar to. Kapsulā ir iepildīts 30 cm ūdens, kuram ir pievienots Epsom sāls, kura sastāvā ir magnija, sēra un skābekļa kombinācija, kas ļauj cilvēkam atrasties burtiski uz ūdens, īpašā bezsvarā stāvokli.

Sesijas laikā cilvēks atrodas horizontālā stāvoklī. Piedāvājumā ir gan individuālās floutinga sesijas, gan pāru sesijas, kas norisinās katram esot savā floutinga kapsulā.

Pozitīvā floutinga ietekme ir jūtama jau pēc vienas sesijas, bet attiecīgi, ja vēlaties, lai iegūtās sajūtas nostiprinās, tad ieteicams apmeklēt regulāras sesijas.

Ieguvumi, kas ir iespējami pēc foutinga sesijas:

 

  • īpaši padziļināta relaksācija un meditatīvs satāvoklis;
  • trauksmes un stresa mazināšanās;
  • uzlabojas nervu sistēmas darbība un miega kvalitāte;
  • sportisko sasniegumu uzabošanās;
  • ķermeņa detokss;
  • laimes sajūtas un radošuma veicināšana.

Jāsaka, ka katram cilvēkam šie ieguvumi var būt atšķirīgi, bet nosauktie ir tie, kas ir visbiežāk sastopami. Viens ir izlasīt par floutinga sesijas ieguvumiem, bet otrs ir izbaudīt tos uz sava ādas. Ja vēlaties relaksēties un izjust floutinga sesijas iedarbību, tad to var rezervēt mājas lapā Floaty.lv vai pa tālruni +371 280 77 666. Jūsu labsajūtai strādājam katru dienu no plkst. 10.00 līdz 22.00.