Vai Rīgā iespējams saņemt zobārsta palīdzību arī naktī?

Visbiežāk zobu sāpes, bet arī kāda cita stomatoloģiska problēma var piemeklēt ikvienu jebkurā diennakts laikā. Bieži vien ir tā, ka daudzviet diennakts klīniku nav un pēc iespējas ātrāk tikt ir iespējams tikai ar smagiem un akūtiem gadījumiem. Tādēļ ir svarīgi atrast klīniku, kas strādā 24h diennaktī un pieņem jebkura vecuma pacientus. Rīgā ir 3 šādas zobārstniecības.

Dr. Jūlijas Katkevičas 24 stundu zobārstniecība ir viena no tām. Tās galvenie mērķi ir sniegt palīdzību neatkarīgi no diennakts stundas, gan maziem, gan lieliem pacientiem. Tiek piedāvāts pilns pakalpojumu klāsts, lai tiktu galā ar zobu infekcijām, sāpēm, aplikumu, estētiku, sakodienu, sliktu elpu, gudrības zobiem, zobu jūtīgumu, higiēnu vai izsistiem zobiem.

Kāpēc zobārstniecība ir īpaša?

Svarīgi, ka klīnika pieņem jebkura vecuma pacientus 24 stundas diennaktī. Īpaši plašs ir arī pieejamo pakalpojumu klāsts, kā arī visas procedūras tiek veiktas ar jaunāko aparatūru. Zobārstniecības personāls ir profesionāls, tāpēc spēj parūpēties par individuālu ārstēšanas plāna sastādīšanu, ņemot vērā pacienta īpatnības un vēlmes. Gadu gaitā komandas pieredze un prasme sastrādāties ir tikai augusi, jo saliedēts kolektīvs ir katra sevis attīstoša uzņēmuma mērķis.

Profesionāls un pieredzējis personāls

Diennakts zobārstniecībā tiek nodrošināts katra īpatnībām labākais problēmu risinājums, kā arī personāls vienmēr parūpējas, lai pacients justos droši un spētu uzticēties ārstiem. Katrs ir lielisks savā specialitātē, tādēļ ir iespējams atrast pieeju tik plašam vecuma spektram.  Visa aizsācējai klīnikas veidošanā un galvenajai zobārstei Dr. Jūlijai Katkevičai ir 22 gadu pieredze zobārstniecībā, tas veicina pacientu uzticību

Kādi ir ieguvumi, izvēloties šo zobārstniecību?

Tā kā nakts zobārstniecības Latvijā ir diezgan liels retums, tad viens no galvenajiem ieguvumiem ir 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā pieejamie zobārsta pakalpojumi.

Ārsti prot atrast kopīgu valodu pat ar pašiem mazākajiem un cita klīnika bērniem jāmeklē nebūs. Ieekonomējot gan laiku, gan finanses, ģimenei var būt viena kopīga zobārstniecība.

Ir nozīmīgi just savstarpēji pozitīvu saikni ar savu zobārstu, lai uzticība būtu pilnīga un pacientu nemāktu šaubas zobārsta lēmumi. Izvēloties Dr. Jūlijas Katkevičas 24 stundu zobārstniecību, pacientiem tiek dota iespēja gūt jaunus priekštatus par profesionālām diennakts klīnikām Latvijā.