Šonedēļ gaidāmi Grāmatu svētki

Šonedēļ gaidāmi Grāmatu svētki

Piektdien, 6.maijā, Talsu Galvenajā bibliotēkā norisināsies 21. Novada Grāmatu svētki. Šajā gadā bibliotēka organizē tradicionālo grāmatu tirdziņu, kā arī vairākas tikšanās ar grāmatu autoriem – bērniem un pieaugušajiem.

Visu dienu no plkst. 12:00 līdz pat plkst. 17:00 norisināsies nu jau par ikgadēju tradīciju Grāmatu svētkos kļuvušais Latvijas izdevniecību grāmatu tirdziņš. Tajā būs iespēja iegādāties par izdevīgākām cenām grāmatas no izdevniecībām “Kontinents”, “Jumava”, “Avots” un “Latvijas Grāmata”. Grāmatu tirdziņš notiks pie Talsu Galvenās bibliotēkas ēkas ieejas.

Ar mazajiem lasītājiem tiksies aizraujošo un sirsnīgo grāmatu “Emi un Rū. Robota sirds” un “Emī un Rū. Draudzības kods” autores Ieva Melgalve un Elizabete Lukšo-Ražinska. Bet pieaugušajiem lasītājiem būs iespēja tikties ar rakstnieci un režisori Kristīni Želvi. Viņa ir studējusi kinomākslu un kultūras menedžmentu, ilgi strādājusi Latvijas Televīzijas Kultūras raidījumu redakcijā, ir filmu, scenāriju, izstāžu un stāstu krājuma autore. Viņa ir arī viena no daudzsēriju filmas “Emīlija. Latvijas preses karaliene” režisorēm.

Gaidāmas arī vairākas papildus aktivitātes, piemēram, bibliotēkā varēs noskatīties piemiņas filmu “Bibliogrāfs Jānis Tāle” un plkst.15:00 notiks orientēšanās Talsu Galvenajā bibliotēkā. Aktivitātē varēs piedalīties ikviens interesents – individuāli, kopā ar draugiem vai ģimeni. Šajā pasākumā tiks meklētas atbildes un norādes, sekojot sagatavotajiem uzdevumiem, lai finišā nokļūtu pie nelielas pārsteiguma dāvanas. Risinot uzdevumus, varēs iepazīsieties ar bibliotēkas pakalpojumiem, iespējām un telpām. Būs iespēja izmēģināt dažādas ierīces, kā arī, paskatīties bibliotēku no citādāka skatupunkta.