Ātra un viegla vizītkartes izgatavošana

Vizītkarte ietver īsu un kodolīgu informāciju par tās īpašnieku. Tas ir lielisks veids, kā pasaulei likt par sevi manīt un piesaistīt jaunus klientus.

Budget Print vizītkartes ir:

  • visdažādākajās krāsās;
  • tās var būt vienpusējas vai abpusējas;
  • dizainu iespējams veidot pašam vai atsūtīt jau gatavu.

IZGATAVOŠANAS PROCESS

Vizītkaršu izgatavošana var notikt gan pēc Jūsu izveidota dizaina mūsu online konfiguratorā, gan pēc jau iepriekš sagatavota faila, ko Jūs varat augšuplādēt, veicot pasūtījumu. Vizītkartes veidošana ir svarīgs un atbildīgs process. Vērts atcerēties, ka vizītkarte ir Jūsu un Jūsu biznesa vai uzņēmuma “seja”. Vizītkartei jābūt tādai, lai apskatot to vien pāris sekundes, cilvēks būtu ieinteresēts uzzināt kaut ko vairāk par konkrēto biznesu vai uzņēmumu.

ONLINE VIZĪTKARTE

Vizītkartes izgatavošana online mājas lapā https://budgetprint.lv/ ir ātrs un viegls process. Ja ir kādas neskaidrības, tad mūsu konsultanti labprāt atbildēs uz jautājumiem, lai Jūs izveidotu tieši tādu vizītkarti, kādu esat iztēlojies. Vizītkartes online izgatavošana ir daudz ātrāka un vieglāka nekā kādā no tam paredzētajām datorprogrammām, jo  Budget Print online vidē šis process ir izveidots maksimāli viegls, lai katrs to varētu paveikt bez īpašas piepūles.

VIZĪTKARTES CENA UN DRUKA

Vizītkartes cena ir mainīga, ņemot vērā iepriekšminētos vizītkartes izveides kritērijus. Budget Print ir ieinteresēts, lai katrs, kuram ir nepieciešams iegūt vizītkarti, to arī saņemtu, tādēļ šis pakalpojums būs pa kabatai katram, kurš vēlas vienkāršas un lakoniskas vizītkartes. Vizītkaršu druka paliek tikai un vienīgi Budget Print ziņā. Uzņēmuma pārstāvji sazināsies ar Jums, kad vizītkartes būs gatavas saņemšanai. Varēsiet izvēlēties saņemt vizītkartes pa pakomātu vai klātienē. Mēs vēlamies, lai klienti ir 100% apmierināti un, tādēļ darbs allaž tiek paveikts augstākajā kvalitātē, izmantojot tikai kvalitatīvu papīru, kas būs sajūtams turot Jūsu jauno vizītkarti rokās.

Pasūtīt vizītkartes var mūsu mājas lapā. Realizējiet savu ideju un lepojieties ar savu jauno, skaisto vizītkarti!