Atver logu un ielaid svaiga gaisa malku

Logi ir gluži kā Jūsu mājvietas seja. Protams, aplūkojot māju vai dzīvokli no ārpuses pirmais izveidojas koptēls, bet ļoti liela nozīme šajā koptēlā ir tieši logiem. Logiem nav tikai estētiska funkcija, bet arī ļoti praktiska. Tie aiztur trokšņus no ārpuses, aizsargā telpu no putekļiem un dažādām stihijām, kā arī palīdz noturēt telpā siltumu, neļaujot tam izplūst ārā. Attiecīgi kvalitatīvi ražoti un uzstādīti logi ir viens no  veiksmīgas energoefektivitātes pamatprincipiem.

Remontējot vai ceļot mājvietu, logu izvēlei būtu jāpiegriež īpaša vērība. Plastikāta logi ir visbiežāk izvēlētais risinājums, kad cilvēki izvēlas iegādāties jaunus logus.

Plastikāta logu plusi:

  • tie ir izturīgi (jāteic, ka ne tikai pret ārējiem apstākļiem, bet arī pret garnadžiem);
  • estētiski pievilcīgi;
  • energoefektīvi;
  • iesējams atvērt logu dažādos režīmos (piemēram, dažu milimetru atvērums  telpas vēdināšanai).

Pakešu logi ir pieejami arī dažādās krāsās. Populārākā ir balta, bet ir iespējami arī citi krāsu varianti, ko attiecīgi var gan noskaidrot, gan pasūtīt firmā M-Lux. Darba pieredze ir uzkrāta vairāku gadu garumā, līdz ar to M- Lux speciālisti palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu Jūsu dzīvoklim, mājai vai vasarnīcai. Svarīgi par logu maiņu padomāt jau siltajā sezonā un neatlikt logu montāžu uz ziemu.

Pvc logu cenas ietekmē dažādi mainīgie faktori:

  • loga izmērs;
  • krāsa;
  • profils;
  • paketes veids.

Tādēļ labāk mērīšanas darbu un logu montāžas darbus uzticēt M-Lux pieredzējušajiem darbiniekiem, lai Jūsu dzīvojamās platības logi būtu tikai augstākajā kvalitātē. Pvc logi mūsdienās tiek uzstādīti gandrīz katrā ēkā un ir ieguvuši popularitāti ar savu nemainīgo un stabilo kvalitāti, kas neliek vilties. Cilvēki vēlas dzīvot komfortablā vidē, kurā ir pārdomāts katrs sīkums un nav jālauza galva par to, vai logi ir ērti atverami, vai tie nerada siltuma zudumu,vai tie izskatās estētiski no abām pusēm.Tas viss ir firmas M-Lux lauciņš. Mēs aizbrauksim pie Jums, veiksim logu mērījumus, uzstādīsim jaunos logus. Jums atliks tikai baudīt visus plusus, ko sniedz jauni logi. Atvērt logu un ielaist telpā svaiga gaisa malku!