DIDRIKSONS apģērbs – ar ko tas tik īpašs?

DIDRIKSONS apģērbs – ar ko tas tik īpašs?

 

Zviedrijas sporta apģērba un apavu zīmols Didriksons ir ievērojams ar ilgtspējīgo pieeju. Pirmssākumi meklējami 1913. gadā, kad zīmola radītājiem – Jūlijam un Hannai Didriksonei – radās vīzija par to, ka zvejniekiem, kuri ilgstoši ir pakļauti skarbajiem klimatiskajiem apstākļiem – aukstums, mitrums, vējš -, nepieciešams sauss un silts apģērbs.

Nonākšana līdz inovācijai par mitrumu atgrūdošu materiālu bija pakāpeniska, kas veidojās, balstoties uz zīmola radītāju personīgo pieredzi. Viņi sāka eksperimentēt ar eļļām, kuras uztriepa virsdrēbēm. Eļļas radīja mitruma aizsardzības slāni, kas neļāva mitrumam izsūkties caur tekstilu.

Drīz vien viņu tā laika inovācija guva lielu pieprasījumu un popularitāti, kas likumsakarīgi ir kļuvusi par vienu no apģērba kvalitātes zīmēm – mitrumizturīgs audums dažāda stila virsdrēbēm. Pēc vairāk nekā gadsimta Didriksonu vīzija ir pārtapusi par vienu no vadošajiem Skandināvijas zīmoliem vairāk nekā 20 pasaules valstīs.

Zīmols Didriksons strādā pie videi draudzīgu materiālu izmantošanas un rūpējas par ražošanas procesu ietekmi uz vidi. Didriksons zīmola apņēmība ir veidot ilgtermiņa attiecības ar klientiem, nodrošinot kvalitatīvus, ilgtspējīgus apģērbus, kas ne tikai izskatās labi, bet ir ar pievienoto vērtību – komforts un funkcionalitāte.

Pirms Didriksons apģērbs nonāk pasaules tirgū, tiek pārbaudīta to funkcionalitāte, materiālu testēšana, tādējādi radušos ideju pārbaudot rūpīgi un balstoties uz zīmola standartiem – ilgtspējīgs, kvalitatīvs un ērts apģērbs sportam, aktīvai atpūtai un ikdienai.

Ikdienai un sportam

 Didriksona zīmols ir pierādījums tam, ka sporta apģērbs var būt ne tikai funkcionāls, bet arī kvalitatīvs un stilīgs. Tas ir ieguvis plašu popularitāti gan profesionālu sportistu, gan ikdienas aktīvistu vidū. Zīmols Didriksons piedāvā plašu produktu klāstu dažādu sporta veida vajadzībām, sākot no sporta aksesuāriem līdz sporta apģērbam sievietēm, vīriešiem un bērniem.

Sporta apģērbi ir dizainēti, ņemot vērā sporta specifiku un sniedzot maksimālu komfortu, izturību un elastību. Zīmols piedāvā arī funkcionālus un stilīgus ikdienas apģērbus, kas piemēroti gan ikdienas aktivitātēm, gan nedaudz aktīvākai atpūtai brīvā dabā.

Inovatīvas tehnoloģijas un dizains

ir zīmola Didriksons lielākā priekšrocība. Jaunākās tendences apģērbos, piedāvājot ne tikai komfortablu apģērba nēsāšanu, bet arī modernu un stilīgu izskatu. Augstās kvalitātes apģērba materiāli ir ar izcilu veiktspēju un ilgnoturīgi pat pēc vairākām mazgāšanas un lietošanas reizēm pat visspraigākajos apstākļos. Didriksons apģērbi ir ūdensnecaurlaidīgi, elpojoši, nodrošinot komfortu un aizsardzību dažādu laikapstākļu ietekmē.

Nav nepiemēroti laikapstākļi, ir tikai nepiemērots apģērbs!

 Tieši tāds ir Didriksons ieguldījums pasaules apģērba tirgū – nodrošināt iespēju baudīt piedzīvojumus, dabu, notikumus arī skarbākos un neērtākos laikapstākļos, bet darīt to ar komfortu un nebaidoties, ka lietus, vējš, sniegs vai citi dramatiski laikapstākļi liegs iespēju piedzīvot dzīves notikumus.

Plānojot pārgājienus vai atjaunojot garderobi gaidāmajai sezonai, vienmēr ir vērts padomāt par atbilstošām virsdrēbēm. Plašs Didriksons apģērbu piedāvājums ir atrodams interneta veikalā 220.lv, kur gan sieviešu un vīriešu virsjakas, ziemas apģērbi bērniem un pieaugušajiem atrodami plašā klāstā un dažādām gaumēm.

Didriksons sieviešu un vīriešu virsjakas, bērnu aksesuāri piedzīvojumiem dabā, komplekti rudenim un ziemai, ziemas apģērbs bērniem un pieaugušajiem plašā izvēlē. Jāpiezīmē – Didriksons ir vērtīgs pirkums, kas noteikti atmaksāsies ilgtermiņā. Veicot pasūtījumu 220.lv, iespējams norādīt ērtāko saņemšanas veidu, un piegāde ir iespējama arī ar kurjera vai pakomāta starpniecību, kas ļauj preci saņemt pircējam visērtākā laikā.

JAUNUMS

Tagad pieejama arī
“Talsu Vēstis” e-avīze.
Abonē un lasi savā telefonā, datorā vai planšetē no jebkuras vietas pasaulē.