Durvju atvēršana ar profesionāļu palīdzību – ko ņemt vērā?

Durvju atvēršana ar profesionāļu palīdzību – ko ņemt vērā?

 

Pazaudētas mājokļa ārdurvju atslēgas, bojāta durvju slēdzene, aizkritušas durvis – tās ir tikai dažas no tipiskām situācijām, kad nepieciešama profesionāla meistara palīdzība.

Brīdis, kad konstatēts, ka kāda iemesla dēļ mājoklī nav iespējams tikt, ir ļoti nepatīkams, taču ir skaidrs, ka arī šāda veida situācijas ir risināmas. Zinošs un pieredzējis speciālists tiks galā ar jebkuras grūtības pakāpes uzdevumu.

Lai procesā nerastos vēl lielāki bojājumi, durvju atvēršana jāveic īpaši saudzīgi, izmantojot šim mērķim īpaši piemērotus instrumentus. Tas arī ir iemesls, kādēļ šo darbu vislabāk uzticēt profesionālim – mēģinājums to paveikt pašu spēkiem var radīt vēl lielākas problēmas un arī izmaksas.

Ar kādām izmaksām jārēķinās?

Tas, cik izmaksās pakalpojums, atkarīgs no vairākiem faktoriem – gan veicamā uzdevuma un tā sarežģītības pakāpes, gan klienta adreses un laika, kas jāvelta darbam. Tāpat cena var būt atkarīga no diennakts laika – dienas tumšajā laikā šāds pakalpojums var izmaksāt vairāk.  Precīzas izmaksas meistars pateiks, kad būs saņēmis informāciju par radušos situāciju.

Vēl viens svarīgs aspekts, kas jāņem vērā, lai pakalpojums būtu pieejams – tā pieteicējam ir jāspēj pierādīt savas tiesības iekļūt konkrētajā īpašumā. Tas vajadzīgs drošības nolūkos, lai izvairītos no nepatīkamām situācijām un pārpratumiem.

“AtslēguServiss” – ātra un droša durvju atvēršana

 Situācijā, kad vajadzīga palīdzība, sazinieties ar SOS servisu. Pakalpojumu klāstā ir ne tikai durvju atvēršana, bet arī slēdzenes maiņa, auto atvēršana, seifu atvēršana, kā arī durvju remonts. Serviss strādā bez brīvdienām, tādēļ pakalpojumi pieejami jebkurā diennakts laikā.

‘’Atslēgu Serviss’’ profesionāļu komanda lepojas ar 30 gadu pieredzi, kas ļauj darbu veikt ātri un efektīvi, tiekot galā arī ar vissarežģītākajiem uzdevumiem.

Lai pieteiktu pakalpojumu, sazinieties ar servisu izmantojot lietotni whatsapp – pievienojiet situācijas aprakstu un fotoattēlus, lai meistars piemeklētu atbilstošus instrumentus un risinājumus, kā arī aprēķinātu precīzas pakalpojuma izmaksas.

Ieskatieties, lai uzzinātu vairāk par pieejamiem pakalpojumiem un pieteiktu sev aktuālo – www.atsleguserviss.lv.