Vienmēr pieejamā palīdzība uz ceļa — autoevakuators

Vienmēr pieejamā palīdzība uz ceļa — autoevakuators

 

Neskatoties uz auto vecumu un stāvokli, dažādas tehniskas ķibeles var gadīties ikvienam un bieži vien pat ļoti negaidītās situācijās. Pirmā doma daudziem auto braucējiem, ir meklēt palīdzību pie draugiem, bet jāsaka, ka ne vienmēr tuvākie var konkrētajā brīdī atbraukt palīgā.

Vienmēr un visur, kā arī jebkādos laikapstākļos palīgā atbrauks autoevakuators. Svarīgi negaidītās situācijās meklēt palīdzību pie profesionāļiem jeb cilvēkiem, kas attiecīgajā jomā strādā daudzus gadus un ir uzkrājuši pamatīgu pieredzi.

Autoevakuators ir pieejams ne tikai Rīgā, bet arī tās apkārtnē, piemēram, Jūrmalā. Jāatzīmē, ka Jūrmala ir salīdzinoši liela pilsēta un palīdzību autovadītāji varēs saņemt jebkurā Jūrmalas vietā.

Paturiet prātā, ka nonākot negaidītā situācijā uz ceļa, pirmāri pirmais solis, ir jāpārliecinās, vai negadījumā nav cietuši cilvēki. Kad tas ir noskaidrots, tad var zvanīt autoevakuatoram, informēt par notikušo situāciju, precīzi raksturot atrašanās vietu un gaidīt autoevakuatora ierašanos.

Salīdzinoši drīz autovadītājiem būs jāmaina vasaras sezonas riepas pret ziemas riepām, kas bieži vien ir samēra izaicinošs brīdis daudziem autovadītājiem, kas to nav ieplānojuši laicīgi.  Latvijas likumdošanā atrunāts, ka laika posmā no 1. decembra līdz 1. martam auto ir jābūt aprīkotam ar ziemas apstākļiem piemērotām riepām. Braukšana ziemas apstākļos var būt riskanta, tādēļ ir vērts auto salonā pa rokai turēt autoevakuatora tālruni, lai jebkurā brīdi mūs varētu sazvanīt + 371 24799299. Autoevakuratora pakalpojumi ir pieejami 24/7, arī svētku dienās, jo lieliski apzināmies, ka negaidītām situācijām uz ceļa brīvdienu nav.

Lai Jums droša un patīkama braukšana, bet ziniet, ka nav neatrisināmu situāciju uz ceļa, lai Jūs agrāk vai vēlāk varētu turpināt braukt ieplānotajā maršrutā.

JAUNUMS

Tagad pieejama arī “Talsu Vēstis” e-avīze.
Abonē un lasi savā telefonā, datorā vai planšetē no jebkuras vietas pasaulē.