Dundagas ielā Talsos satiksmes ierobežojumi

Dundagas ielā Talsos satiksmes ierobežojumi

Pašlaik notiek Dundagas ielas pakāpeniska atjaunošana. Būvuzņēmējs SIA „SC GRUPA” informē, ka no 26. jūnija līdz 1. jūlijam būs noteikti satiksmes ierobežojumi.

Apgaismojuma kabeļa izbūves un ietves seguma – šķembu, bordu un bruģakmens izbūves darbu dēļ, tālāk no centra esošā nobrauktuve Dundagas ielā 18 pie „RIMI” veikala Talsos, tiks slēgta no 26. jūnija 8.20 līdz 27. jūnija 13.00. Iebraukšana „RIMI” stāvlaukumā būs iespējama no nobrauktuves, kas ir tuvāk centram.

Darbi notiek, lai īstenotu Dundagas ielas seguma virskārtas atjaunošanu, gājēju ietves un veloceliņa izbūvi posmā no Raiņa ielas līdz Lielgabalu ielai.

Darbu vadītājs A. Andersons informē, ka 27.–28. jūnijā un 1. jūlijā Dundagas ielā no Raiņa ielas līdz Lielgabala ielai notiks asfaltbetona seguma izlīdzinošās kārtas izbūve, tāpēc satiksmi regulēs satiksmes regulētāji un būs reversā satiksme. Lai izbrauktu šo posmu, autobraucējiem jārēķinās ar papildu laiku, tādēļ autobraucēji aicināti  labāk izvēlēties apbraucamos ceļus pa Darba ielu vai Kr. Valdemāra ielu.