Kafijas kapsulu un kafija automātu savstarpējā atbilstība – garants izcilai kafijas kvalitātei

Kafijas kapsulu un kafija automātu savstarpējā atbilstība – garants izcilai kafijas kvalitātei

Kafijas kapsulu automāti ļauj ātri un vienkārši pagatavot nemainīgi augstas kvalitātes garšas kafiju klusāk un lētāk, rēķinot pēc kafijas aparāta apkopes izmaksām, nekā citos kafijas automātos. Taču šāda veida kafijas automātiem ir arī viens ļoti būtisks ierobežojums. Kapsulu kafijas automātos nav iespējams izmantot dažādu zīmolu kafijas kapsulas, tās savstarpēji mainot, jo visbiežāk kafijas automāts jau sākotnēji ir paredzēts lietošanai tikai ar noteikta zīmola kafijas kapsulām. Tādēļ, izvēloties vispiemērotāko kapsulu kafijas automātu, pašu kafijas kapsulu pieejamība un daudzveidība ir nozīmīgs izvēles kritērijs.

Kafijas kapsulu loma Illy tehnoloģiju inovācijā

Illy kapsulu kafijas automāti ir nelieli, viegli tīrāmi, apkopjami un dizainiski, bet visas tradicionālajos kafijas aparātos esošās dārgās, grūti kopjamās un viegli lūstošās detaļas ir aizstātas ar kafijas kapsulu tehnoloģiju Iperespresso.

Izmantojot hermētiski noslēgtās Illy kapsulas ar svaigi maltu kafiju un citām nepieciešamajām papildus sastāvdaļām, perfektas kafijas pagatavošanai ir nepieciešams vēl tikai ūdens, atbilstoša temperatūra un spiediens. Savukārt, niansēs bagātīgās un samtainās garšas kafija uzreiz pēc pagatavošanas nonāk kafijas krūzītē, nesaskaroties ar citām kafijas automāta daļām.

Uzņēmums “Kafijas Pasaule” līdztekus Illy kapsulu kafijas automātu klāstam, piedāvā arī plašu un izvēles ziņā daudzveidīgu Illy kafijas kapsulu sortimentu. Mājas lapā www.kafijaspasaule.lv var apskatīt plašo piedāvājumu un izvēlēties sev vēlamās Illy kapsulas.

Kā izvēlēties kafijas kapsulas?

Kafija kapsulas izvēlas tieši tāpat, kā citus kafijas veidus. Hermētiski noslēgtajām kapsulām kafijas gatavošanas laikā netiks pievienotas jaunas sastāvdaļas, tādēļ, meklējot visatbilstošāko garšu, ir jāņem vērā gan vēlamā kafijas pupiņu grauzdējuma pakāpe, gan pagatavojamā kafijas dzēriena veids.

Illy kapsulas atšķiras ar to, ka tajās tiek izmantots 100% Arabica šķirņu augstas kvalitātes pupiņu maisījums no četru kontinentu kafijas pupiņu izcelsmes reģioniem. “Kafijas Pasaule” kapsulu klāstā ir iespējams izvēlēties ne tikai vidēji vai tumši grauzdētu kafiju, bet arī kafiju ar samazinātu kofeīna līmeni cappuccino un latte kafijas dzērienu pagatavošanai. Turklāt, ir pieejamas arī Monoarabica kapsulas, kurās garšas nianses veido kafijas pupiņas tikai no viena izcelsmes reģiona – Etiopijas, Brazīlijas, Gvatemalas vai Kolumbijas.