7 iemesli darba apģērbu servisa izvēlei uzņēmumā

7 iemesli darba apģērbu servisa izvēlei uzņēmumā

Foto: Elis.com

Lai apmierinātu uzņēmuma sadarbības partneru, klientu un darbinieku vajadzības, komersantam jāiegulda daudz laika un enerģijas it visās darbības jomās. Uzņēmumos, kuru darbiniekiem ir nepieciešami darba apģērbi, ne tikai jāspēj nodrošināt šī apģērba kvalitāte un ilgtspēja, bet arī nepārtraukta tā aprite. Tas nav viegls uzdevums nevienam, bet īpaši sarežģīti tas ir situācijās, kad ir bieža darbinieku mainība. Darba apģērbu serviss kā efektīvs ārpakalpojums gādās par apģērba ražošanu, piegādi, labošanu, apriti un utilizēšanu. 

Kādu jomu uzņēmumos darba apģērbu serviss ir izdevīgs? Kādās situācijās šī ārpakalpojuma izvēle ļauj ietaupīt uzņēmuma finanšu resursus? Iepazīstieties ar raksta turpinājumā minētiem septiņiem iemesliem, kas ļaus pārliecināties par darba apģērbu servisa priekšrocībām! 

 1. Ekonomija – darba apģērbu serviss ļauj ietaupīt uzņēmuma darbinieku laiku un resursus

Ja darba apģērba ražošana un uzturēšana tiek veikta centralizēti kā ārpakalpojums,  tas būtiski ietaupa šī uzdevuma veikšanai nepieciešamo laiku. Turklāt ekonomiju veido arī tas, ka apģērbs nav jāiegādājas īpašumā – tiek nodrošināta darba apģērba noma. 

 2. Individuāla pieeja – serviss ļauj pielāgot apģērbu katra darbinieka prasībām

Darba apģērbu servisa vēl viena būtiska priekšrocība ir iespēja darba apģērbu sagatavot atbilstoši darbinieku individuālajām vajadzībām un prasībām. Tādējādi katrs darbinieks saņem ērtu un funkcionālu apģērbu, kas atbilst viņa konkrētajai darba videi un pienākumiem, izmēriem. Ja raugāmies no uzņēmuma vajadzību skatupunkta, darba apģērbs tiek personalizēts ar nepieciešamajām identifikācijas zīmēm – uzņēmuma logo, darbinieka vārdu vai citu informāciju.

 3. Kvalitāte un drošība – darba apģērbu servisa piedāvājums atbilst drošības un higiēnas standartiem 

Foto: Elis.com

Darba apģērba atbilstība noteiktām drošības un higiēnas prasībām ir būtiska, jo no tā var būt atkarīga darbinieka veselība un pat dzīvība, kā arī tas var ietekmēt, piemēram, izgatavojamo produktu kvalitāti. Īpaši svarīgi tas ir nozarēs, kurās darba drošību reglamentē noteikumi, kā arī tad, ja nepieciešams specializēts darba apģērbs, piemēram, rūpniecībā, mašīnbūvē, mežizstrādē, būvniecībā, pārtikas vai dzērienu ražošanā un citās jomās. 

 4. Apģērba tīrīšana un aprite – visas rūpes uzņemas profesionāls darba apģērbu serviss 

Tajā ietilpst ne tikai darba apģērba tīrīšana, bet arī netīrā apģērba savākšana un tīrā apģērba piegāde uzņēmumam. Pakalpojumā ietilpst arī apģērba pārbaude tā tīrīšanas laikā un, ja nepieciešams, tā labošana vai aizvietošana. Aprite notiek savstarpēji saskaņotā grafikā, kam viegli sekot līdzi speciāli izveidotā e-vietnē. Uzņēmums “Elis” šī servisa ietvaros piedāvā arī darba apavu nomu.

 5. Laika un līdzekļu ietaupījums veicinās uzņēmuma darba efektivitāti

Foto: Elis.com

Iegūtais laiks, kas nav vairs jāiegulda darba apģērba nodrošināšanas procesā, ļauj darbiniekiem koncentrēties tiešo amata pienākumu izpildei. Darbinieki to novērtēs!

 6. Darba apģērbu serviss – izmaksu vienkāršība, pārskatāmība un paredzamība 

Šāds serviss nodrošina pārskatāmu izmaksu struktūru, ļauj analizēt apģērba un apavu izmantošanas statistiku. Tas palīdz uzņēmumiem efektīvi plānot budžetu.  Laikus plānojot,  servisā var ietvert jebkādas nepieciešamās izmaiņas apģērbu piegādes un uzturēšanas procesā.

 7. Darba apģērba noma ir atbildīga attieksme pret vidi 

Mūsdienīgs darba apģērbu serviss nodrošina ilgtspējīga darba apģērba izvēli un uzturēšanu, piedāvājot iespēju izvēlēties tam atbilstošus materiālus un metodes. Tas veicina uzņēmuma darbības ilgtspēju. 

 Vaicājiet piedāvājumu uzņēmumam “Elis”! 

Iepazīstoties ar iepriekš minētajiem septiņiem punktiem, varam secināt, ka darba apģērbu serviss var būt vērtīgs ieguvums jebkuram uzņēmumam, kurā nepieciešamo darba apģērbi, jo īpaši lielos uzņēmumos un nozarēs, kurās ir stingri reglamentēti noteikumi attiecībā uz darba apģērba kvalitāti un drošību. Ja vēlaties saņemt individuāli izstrādātu piedāvājumu un pārliecināties, ka pakalpojums ir finansiāli izdevīgs, sazinieties ar uzņēmumu “Elis” jau šodien!

 

JAUNUMS

Tagad pieejama arī
“Talsu Vēstis” e-avīze.
Abonē un lasi savā telefonā, datorā vai planšetē no jebkuras vietas pasaulē.