7 ieteikumi, kā uzsākt romantiskas attiecības

7 ieteikumi, kā uzsākt romantiskas attiecības

 

Vasara ir atpūtas un laiskas izklaides laiks. Ja vien neesat īsts introverts, vasaru baudīt kopā ar draugiem un savu otro pusīti ir daudz patīkamāk un interesantāk. Siltie saulrieti ir kā domāti, lai kopā ar savu mīļoto nesteidzīgi ieturētu romantiskas vakariņas vai dotos pastaigā gar jūras krastu, basām kājām brienot pa putojošo vilnīšu serpentīnu.

Vasarā cilvēki izjūt lielāku laimes sajūtu, tāpēc šis laiks ir ļoti piemērots jaunu attiecību dibināšanai. Visbiežāk, mīlestība jūs atradīs tad, kad paši esat laimīgi un harmoniski, priecīgi noskaņoti. Ieskatīsimies 7 padomos, kā izmantot dažādus instrumentus, meklējot savu otro pusīti un justies pārliecinātiem, satiekot jaunu cilvēku savā dzīve.

  1. Izbaudiet mirkļus. Ejiet ārā un vienkārši gūstiet baudu no tā, ko vien darāt. Atrašanās ārpus mājas palīdzēs jums ievērot, kurš cilvēks ir attiecībās, un kurš nav. Restorāni Rīgā ir lieliska vieta, kur vērot cilvēkus un iepazīties ar tiem! Randiņš restorānā ir viens no populārākajiem iepazīšanās veidiem. Lielisks iegansts ir arī Rīgas restorānu nedēļa, dodieties arī tur meklēt savu topošo partneri.
  2. Dodieties tur, kur jūs varat satikt līdzīgi domājošus cilvēkus. Jūs varat droši izlaist īpašos pasākumus vientuļiem cilvēkiem, ja tie jums nepatīk, bet jums ir jādodas tur, kur varat satikt cilvēkus, kuriem ir līdzīgas intereses. Ejiet grupu pārgājienos, dodieties SUPot entuziastu grupās, kaut vai iesaistieties politiskajās partijās. Vismaz jūs darīsiet kaut ko, kas jums patīk, un, iespējams, jūs satiksiet kādu cilvēku, kas domā tāpat, kā jūs.
  3. Ikviens no mums vēlas justies skaists un iekārojams. Ārējais izskats nav mazsvarīgs, ja vēlaties pievērst kāda uzmanību. Tāpat arī apģērbs var palīdzēt dot signālu, ka meklējat partneri attiecību uzsākšanai. Košāks make-up, kopti nagi, krāšņākas vasaras drēbes palīdzēs arī jums justies pārliecinošāk. Spa viesnīcas, piemēram, Jurmala Hotel SPA ir iespēja ne vien sevi uzfrišināt, bet arī dibināt kādas romantiskas attiecības.
  4. Pārdomājiet, ko vēlaties paši. Lai pieņemtu pareizos lēmumus, ir jāspēj orientēties savās emocijās un nesteigties, ja pārņem negaidīts emociju vilnis. Sarunājoties ar potenciālo partneri, jums ir jāprot stingri pieturēties pie saviem nodomiem, kā arī skaidri to pateikt otram cilvēkam. Izvairieties no pārpratumiem! Netērējiet savu laiku uz cilvēku, kura viedoklis un uzskati nav jums pieņemami vai nesakrīt ar jūsu priekšstatu par attiecībām.
  5. Uzmanīgi un vērīgi uzklausiet otru cilvēku. Daudzi cilvēki sarunā stāsta par sevi, tāpēc jūs varat rīkoties gudrāk, lai spētu sastādīt jaunā paziņas dzīves portretu. Tā vietā, lai plaši un gari stāstītu par sevi, uzdodiet jautājumus. Lielākai daļai cilvēku patīk uzmanība, kas pievērsta tieši viņiem. Izmantojiet atvērtā tipa jautājumus, uz kuriem grūti atbildēt tikai “jā” vai “nē”.
  6. Satiecieties ar cilvēku reālā laikā un telpā. Jūs varat piedāvāt savu tikšanās vietu vai “diktēt” savus noteikumus. Maigi. TOP vietas randiņam Rīgā: Vecpilsēta, centra parki, Andrejsala, Daugavas promenādes, Tallinas kvartāls. Lai justos pārliecinošāk, pirmos randiņos izvēlieties publiskas vietas.
  7. Esiet pozitīvi un optimistiski. Iespējams, pirmā saskarsme ar jaunu cilvēku var sagādāt vilšanos, tāpēc vienkārši turpiniet savus meklējumus, apbruņojoties ar smaidu un pozitīvu noskaņu. Ja ticēsiet, ka esat radīti īstai mīlestībai, galu galā randiņu iznākums būs pavisam citādāks. Prieks jūsu acīs arī apkārtējiem liks justies labāk, pozitīvāk. Arī neveiksmīga pieredze ļauj mācīties un augt uz kaut ko daudz labāku!

Jebkurā gadījumā atcerieties – tas, ka visa pasaule, šķiet, ir apsēsta ar romantiku vasaras vidū, nenozīmē, ka arī jums ir jādara tāpat. Vientuļiem, bet laimīgiem cilvēkiem, tas ir labs iegansts baudīt dzīvi ar pilnu krūti.