Apmācības autoskolā online formātā: kā pareizi izvēlēties autoskolu

Online apmācības – tas ir mūsdienīgs un ērts formāts, kas ļauj audzēkņiem ieekonomēt ļoti daudz laika, spēka un naudas.  Bez šaubām, ka praktiskās nodarbības ar instruktoru tomēr nāksies iziet. Ja Jūs šobrīd meklējat autoskolu un vēlaties iegūt transportlīdzekļa vadītāja tiesības Talsos, tad šis raksts ir paredzēts tieši Jums. Šajā rakstā mēs parunāsim par to, kam jāpievērš uzmanība izvēloties autoskolu un kā notiek nodarbības online formātā.

Kam jāpievērš uzmanība izvēloties autoskolu?

Mēs Jums noteikti iesakām pievērst uzmanību autoskolas reputācijai. Palasiet beidzēju atsauksmes internetā un aptaujājiet paziņas, kas tajā ir mācījušies. Labām autoskolām ir profesionāli izveidota mājaslapa, kurā ir sadaļa ar mācību materiāliem, atbildēm uz jautājumiem, nodarbību grafiku, skaidrojumiem par to kā notiks mācību process utt.

«Credo Autoprieks» – tā ir autoskolas Talsos filiāle, kurai ir ilgstoša vēsture, mūsdienu transportlīdzekļu parks un visi nepieciešamie apstākļi teorijas apmācībām online režīmā ar turpmāko eksāmena kārtošanu.

Jūs varat izvēlēties 2 opcijas, lai uzsāktu online apmācības autoskolā. Pirmā opcija – tās ir nodarbības grupās Zoom platformā. No datora, planšetdatora vai telefona saskaņā ar autoskolas instrukciju noteiktā laikā Jūs pieslēdzaties nodarbībai un piedalāties nodarbībā tieši tāpat kā, ja Jūs nāktu uz nodarbību uz autoskolu. Kad Jūs pabeigsiet visas teorijas nodarbības, Jūs varat pieteikties teorijas ONLINE eksāmenam.

Otrā opcija – tās ir apmācības macam.lv platformā, ar kuru sadarbojas Credo Autoprieks. Macam.lv – tā ir sertificēta CSDD platforma jauno vadītāju apmācībai. Tās atšķirība no apmācībām Zoom platformā ir tāda, ka tajā nav konkrēts laiks, kurā ir jāpieslēdzas nodarbībai. Visi mācību materiāli: video un konspekti ir pieejami platformā jebkurā laikā, un Jūs paši izvēlaties sev nodarbību grafiku. Pēc katra moduļa ir tests, kas sastāv no 10 jautājumiem, kuru izejot Jūs nostiprināt iegūtās zināšanas. Tāpat arī platformā ir pieejama tērzētava ar pasniedzējiem, kur Jūs varat uzdot interesējošos jautājumus par teoriju.

Priekšrocības online apmācībām autoskolā

Bez šaubām online apmācībām ir ļoti daudz priekšrocību, kā piemēram:

  • Iespēja patstāvīgi izvēlēties ērtāko apmācību laiku. Mūsu autoskola Talsos komplektē grupas, kurās var mācīties darbdienās, nodarbības notiek arī brīvdienās, no rītiem un vakaros. Izvēlieties Jums ērtāko laiku un sāciet mācīties! Viss, kas ir nepieciešams – tas ir stabils interneta pieslēgums.
  • Visi mācību materiāli vienmēr ir brīvi pieejami, kas Jums ļauj tos izmantot, kad tas ir nepieciešams.

Svarīgi momenti, izvēloties autoskolu

Šodien mūsdienīgai autoskolai pastāvīgi jāmodernizējas un jāaktualizējas, lai atbilstu visām nepieciešamajām prasībām un standartiem. Svarīgi momenti, izvēloties skolu ir:

  • mūsdienīgas apmācību metodikas un viss nepieciešamais apmācību īstenošanai online formātā
  • augsta pedagogu un braukšanas instruktoru kvalifikācija
  • mācību klašu un mācību laukuma tehniskais aprīkojums, kas atbilst mūsdienīgiem standartiem
  • iespēja apmācīt dažādām kategorijām.

Bez šaubām, autoskolas pasniedzējiem jābūt augsti kvalificētiem un ar nepieciešamajām zināšanām, bet braukšanas instruktoram jābūt īstam sava darba profesionālim.

Mūsu autoskola Talsos gaida Jūs – mums ir pasniedzēji ar atbilstošu sagatavošanās līmeni un nepieciešamajiem mācību materiāliem. Viss izglītības materiāls ir sagrupēts pēc tēmām, lai to būtu vieglāk apgūt un pielietot praksē.

Mūsu autoskolā Jūs komfortabli un ērti iziesiet online apmācības un būsiet pārsteigti cik tas ir vienkārši un efektīvi!

Vai Jūs jau absolūti noteikti nolēmāt, ka vēlaties iegūt vadītāja tiesības Talsos? Mēs Jūs gaidām – piesakieties tūlīt!