Beidzot noslēgušies ceļu darbi Stendē

Beidzot noslēgušies ceļu darbi Stendē

Septembrī noslēgušies Stacijas ielas pārbūves un Dumpīšu ielas izbūves darbi Stendē, ko vietējie iedzīvotāji gaidīja jau kopš 2020. gada.

Ir pārbūvēts Stacijas ielas posms no Brīvības ielas līdz Stendes pilsētas robežai, Dumpīšu ielas pagarinājums, kas savieno Stacijas ielu un esošo Dumpīšu ielu, un Dumpīšu ielas posms.

«Stacijas ielas pārbūve, paredzot arī jauna Dumpīšu ielas posma izbūvi, tika uzsākta 2020. gada novembrī. 2021. gadā Talsu novada pašvaldība lauza līgumu ar tā brīža būvnieku potenciālā interešu konflikta dēļ iepirkuma norisē, uz ko jau pēc būvdarbu līguma noslēgšanas norādīja Centrālā finanšu un līgumu aģentūra. Pēc atkārtotu iepirkuma konkursu noslēgšanās, būvdarbi Stendē atsākās 2022. gada oktobrī,» informē Talsu novada pašvaldība.

Kopējās būvniecības izmaksas ir 3 029 633,85 eiro (ar PVN), bet Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējums — 1 330 907,05 eiro. Būvdarbi tika realizēti ERAF projekta «Publiskās infrastruktūras attīstība Stendē rūpnieciskās teritorijas darbības nodrošināšanai» ietvaros.

#SIF_MAF2023