Būs jauns sporta inventārs

Būs jauns sporta inventārs

Talsu novada pašvaldība sola, ka drīzumā novada sporta āra laukumi un iekštelpu sporta zāles būs papildinātas ar jaunu inventāru.

«Inventārs paredzēts, lai Talsu novada iedzīvotājiem būtu plašākas iespējas nodarboties ar sportu. Sporta zālēs jāmaksā dalības maksa, tāpēc jānodrošina, lai vasarā būtu sakārtoti un ar inventāru apgādāti brīvi pieejamie āra sporta laukumi. Sporta laukumi pieejami visā novadā — Stendē, Sabilē, Laucienē, Valdgalē, Dundagā, Rojā, Kolkā, Mērsragā un citviet,» stāsta Talsu novada pašvaldības Sporta attīstības daļas vadītājs Aivars Pekmans. Lēmums, kādu sporta inventāru iegādāties, pieņemts, pārrunājot to ar sporta organizatoriem. Tiek izvēlēts biežāk izmantotais inventārs.

Šogad inventāra iegādei paredzēti 20 000 eiro, kas ir vairāk nekā pērn. Pagājušogad inventāra iegādes kopējais budžets bija 15 000 eiro, bet vēl iepriekš — 10 000 eiro. Piedāvājumu gan sporta inventāra, gan sporta trenažieru piegādei iesniedza trīs pretendenti, bet par uzvarētāju cenu aptaujā atzīta SIA «LĀSA — 100» par kopējo summu 9589,52 eiro (bez PVN).

«Paredzēts iegādāties futbola, basketbola, tenisa, volejbola, florbola aprīkojumu — bumbas, tīklus, raketes, konusus, svilpes, nūjas; vingrošanas aprīkojumu — pretestības gumijas, līdzsvara bumbas, vingrošanas sienas; sporta trenažierus, hanteles, svaru stieņus un citu inventāru,» informē Talsu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Simanoviča.

#SIF_MAF2023