Darbu Sociālajā dienestā pēc astoņiem gadiem atstās Dace Zeļģe

Darbu Sociālajā dienestā pēc astoņiem gadiem atstās Dace Zeļģe

Vakar, 28. decembrī, Talsu novada domes sēdē deputāti nolēma atbrīvot ar nākamā gada 17. janvāri Daci Zeļģi no Talsu novada Sociālā dienesta vadītāja amata.

D. Zeļģe šajā amatā stājās 2015. gada novembrī, un pēc aizvadītajiem astoņiem gadiem viņa 18. decembrī iesniedza iesniegumu ar lūgumu pārtraukt darba tiesiskās attiecības. Šī lēmuma iemeslus D. Zeļģe «Talsu Vēstīm» gan nevēlas minēt. «Tas, ko es gribu izcelt, ir Sociālā dienesta komanda. Vadītājs bez komandas nav nekas. Šo gadu laikā tā ir izveidota stabila un spēcīga. Esam izgājuši cauri smagiem procesiem, tajā skaitā administratīvi teritoriālajai reformai. Liels paldies manai vietniecei Ilzei Kārklevalkai, ar kuru strādājām kā cimds ar roku. Darbs sociālajā jomā ir jāmīl. Tā nav viegla joma, tāpēc nākamajam vadītājam, kurš stāsies manā vietā, novēlu pacietību, iejūtību, sapratni, bet arī savu mugurkaulu lēmumu pieņemšanā,» pauž D. Zeļģe.

Darbu sociālajā jomā viņa gan nepametīs, jo 21. decembra Liepājas domes sēdē D. Zeļģe apstiprināta par jauno Liepājas valstspilsētas pašvaldības iestādes «Liepājas Sociālais dienests» direktori, kura atklātā konkursā atzīta par piemērotāko pretendenti. Viņa darbu Liepājas Sociālā dienesta direktores amatā sāks 24. janvārī. Pašvaldības iestāde «Liepājas Sociālais dienests» nodrošina iedzīvotājiem sociālo palīdzību, kā arī sniedz sociālos pakalpojumus un veic profesionālu sociālo darbu. Sociālajā dienestā un tā pakļautībā esošajās 13 sociālajās institūcijās strādā vairāk nekā 240 darbinieki.

#SIF_MAF2023