«Elfām» panākumiem bagāta nedēļas nogale

«Elfām» panākumiem bagāta nedēļas nogale

Pagājušās nedēļas nogale sasniegumiem bagāta bijusi deju studijas «Elfas» dejotājām, kuras piedalījās starptautiskajās mūsdienu deju sacensībās «Tukums cup», gūstot godalgotas vietas.

Deju studijas vadītāja Eva Fricberga pastāsta, ka vērienīgās sacensības noritējušas trīs dienas. «Jāteic, ka Latvijā dejotājiem ir ļoti augsts līmenis, un konkurence ir liela. Sniegumam ir ļoti augsta kvalitāte. Visi priekšnesumi ir tik baudāmi, pārdomāti, tehniski spēcīgi. Tas, ka ieguvām tik labas vietas, ir augsts rādītājs arī mums pašām, par ko prieks. Tukuma sacensībās ir jātur augsta latiņa, un tas ir izaicinājums, lai tur piedalītos, jo saprotam, ka vienkārši nebūs. Tas ir viens no konkursiem, kur tik sakoncentrēti ir augsta līmeņa sniegumi. Un visiem vienmēr ir, kur tiekties,» komentē deju studijas vadītāja.

Rojas «Mini Elfiņas» no sacensībām mājās pārveda 1. pakāpes diplomu un 3. vietu. /Publicitātes foto/

«Rojas Elfiņas» 3—6 gadu grupā ieguva 1. pakāpes diplomu un 3. vietu,

«Rojas mini Elfiņas» 7—9 gadu grupā — 1. pakāpes diplomu un 3. vietu, bet «Elfas juniores» 10—13 gadu A grupā, kas ir stiprākā divīzija, izcīnīja 1. pakāpes diplomu un 4. vietu. Savukārt «Elfas» apvienotajā sastāvā Roja/Talsi ieguva 1. pakāpes diplomu un godalgoto 2. vietu jaukta vecuma jeb mix age grupā.

«Elfas» apvienotajā sastāvā Roja/Talsi ieguva 1. pakāpes diplomu un godalgoto 2. vietu jaukta vecuma jeb mix age grupā. /Publicitātes foto/

Arī mūsdienu deju studijas «Elfas» dejotājas «Talsu skuķīši» ieguva 1. pakāpes diplomu, bet Talsu «Elfas juniores» 2. pakāpes diplomu.