Idejas, kā pārsteigt savu otro pusīti svētkos

Dzimšanas diena, vārda diena, kopā būšanas gadadiena, Ziemassvētki.. Tik daudz un dažādi svētki, kuros atkal un atkal jādomā, ko dāvāt saviem mīļajiem, lai tos iepriecinātu. Aizmirstiet par klasiskām dāvanām, tādām kā puķes un konfektes, ķermeņa kopšanas līdzekļi vai apģērbs – esam apkopojuši dažas idejas, kā patiesi pārsteigt savu otro pusīti svētkos!

SPA apmeklējums

Steidzīgā ikdiena mēdz pamatīgi nogurdināt un dažkārt pat nepietiek laika, lai kaut nedaudz atpūstos – ja sen neesat atpūties kopā ar otro pusīti, lieliska dāvanas ideja ir romantiska atpūta divatā no https://www.gribuatpusties.lv/lv/t/2-naktis .

SPA apmeklējums ir lieliska ideja, kā relaksēties no ikdienas skrējiena, pavadīt jaukus mirkļus, atjaunot attiecību dzirkstelīti un gluži vienkārši atbrīvot prātu, lai smeltos enerģiju turpmākajiem darbiem. Turklāt SPA nāk par labu ne tikai mentālajai, bet arī fiziskajai veselībai, un veselība vienmēr jātur zelta vērtē!

Rotaslietas/aksesuāri

Rotaslietas/aksesuāri ir universāla dāvana otrajai pusītei – plašajā klāstā ir neskaitāmas idejas dāvanām. Viņai varat uzdāvināt auskarus, kaklarotu vai rokassprādzi, savukārt viņam noderēs, piemēram, jauns rokaspulkstenis vai kaklasaite.

Tomēr, izvēloties rotaslietas vai aksesuārus, esiet uzmanīgs – ņemiet vērā otrās pusītes gaumi un ikdienas stilu. Ja viņai nav caurdurtas ausis, diez vai viņu iepriecinās auskari! Ja viņš nekad neģērbjas formāli, diez vai viņam noderēs kaklasaite!

Aktīvā atpūta

Ja esat pāris, kuram nepatīk sēdēt uz vietas, labākā dāvana noteikti būs aktīvā atpūta, kā piemēram izbrauciens ar kuģīti, izjāde ar zirgiem, šķēršļu joslas apmeklējums vai pat tik unikāla iespēja kā lidojums ar gaisa balonu, kas ļaus izbaudīt elpu aizraujošas ainavas un piedzīvot neaizmirstamas emocijas.

Katrs no mums kaut reizi dzīvē grib izbaudīt, kā ir pacelties virs zemes un vērot notiekošo no putnu skata punkta – dāvājiet savai otrai pusītei šo fantastisko iespēju, kas viņam/viņai paliks atmiņā uz visu mūžu!

Romantiskas vakariņas

Romantiskas vakariņas ir viena no populārākajām dāvanu izvēlēm otrajai pusītei, un ne velti – tā ir iespēja sapucēties, iziet ārpus mājas, nododoties gardai maltītei un jaukām sarunām, izrunājoties par to, kam ikdienas skrējienā nav bijis laika.

Vēl viena no opcijām ir pagatavot vakariņas savai otrai pusītei patstāvīgi, parūpējoties par romantisku gaisotni, piemēram, iededzot sveces un pasniedzot jūsu abu firmas jeb iemīļotāko ēdienu. Iespējams, jums ir kāds īpašs ēdiens, kuru mēdzāt baudīt attiecību sākumā, kas varētu padarīt vakariņas vēl īpašākas.

Personalizēta dāvana

Lai izrādītu savas rūpes un mīlestību, varat pasniegt savai otrajai pusītei personalizētu dāvanu – mīļu piekariņu, kopīgo bilžu albumu vai, piemēram, apdrukātu krājkasīti sapņu piepildīšanai. Arī šajā gadījumā esiet uzmanīgs un rūpīgi apdomājiet, kādu tekstu vai bildi otrā pusīte vēlētos redzēt uz dāvanas. Izvairieties no aizskarošiem vārdiem/bildēm vai jokiem, kurus viņš/viņa varētu nesaprast, tā vietā dodot priekšroku mīļām kopbildēm un pašu izdomātiem mīļvārdiņiem, iesaukām!

Ceļojums

Ceļojums ir dāvana, kas ļaus gūt pozitīvas emocijas, paplašināt redzesloku, iemācīties ko jaunu, uzlabot savstarpējās attiecības un atgūties no ikdienas rutīnas. Tam nav obligāti jābūt ceļojumam uz kādām tālām un/vai eksotiskām zemēm – tas var būt arī ceļojums uz kaimiņvalstīm vai mini ceļojums uz citu Latvijas novadu, jo arī tepat ir ļoti daudz pērļu, kuras apskatīt un izbaudīt.

Ja neesat drošs par to, kur viņš/viņa vēlētos doties, varat uzdāvināt arī ceļojumu dāvanu karti vai izdomāt dažādus maršrutus, no kuriem kopīgi izvēlēsieties vienu.

Padariet katru svētku reizi īpašu, apdomājot ne tikai dāvanu, bet arī tās pasniegšanas veidu – izveidojiet īpašu iepakojumu, pasakiet mīļu novēlējumu vai pievienojiet kādu citu ”odziņu”, kas padarīs Jūsu dāvanu otrajai pusītei neaizmirstamu. Lai izdodas!