Iegrimsti ūdeni, pieliec vannas bumbu un izbaudi mirkli!

Piepildīts un krāsains vannas rituāls attīra ne tikai ķermeni, bet arī uzlabo garastāvokli. Kā papildināt šo pieredzi, padarot to īpašu? Šobrīd modē ir vairākas ķermeņa kopšanas lietas, piemēram Gua Sha masāžas rīks, hidrogela sejas maskas jeb sheet masks, tāpat vannas istabas produktu klāstu jau labu laiku papildina vannas bumbas un pat tādi neparasti jaunumi kā želejziepes vai želejbumbas.

Ja par savējiem sauc  vannošanās rituālus, papildini tos ar STENDERS vannas bumbām, kas piepildīs vannas istabu ar smaržu, parūpēsies par putām un tavu labsajūtu, piešķirot īpašu noskaņu. Vannas bumbām var būt dažāds efekts: aizsargājošs, dziedinošs, nomierinošs, attīrošs, un katra no mums atradīs savai gaumei un stilam piemērotas vannas bumbas, ar ko papildināt savu vannas rituālu.

Vannas bumba var palīdzēt atslābināties no ikdienas skrējiena un sagatavoties miegam. Savukārt sastāvā esošās eļļas parūpējas par ādas labsajūtu, padarot to maigāku un gludāku. Vannas bumbu kvalitatīvās sastāvdaļas ļaus tev radīt greznu un SPA cienīgu atmosfēru savā vannas istabā. Tās ir estētiski pievilcīgas, aromātu piesātinātas un krāsainas, turklāt pieejamas vairākas vannas bumbu formas un aromāti. STENDERS piedāvā dažādas vannas bumbas, lai ikdienišķu vannošanos pārvērstu izsapņotā atpūtas baudījumā, turklāt visas vannas bumbas  ir ar rokām darinātas.

Sviesta bumbas

Vannas bumbas ar valdzinošiem aromātiem un lieliskām funkcijām – maigu attīrīšanu, efektīvu mitrināšanu, bagātīgu barošanu, kā arī rūpes par ādas vitalitāti un atsvaidzināšanu. Ēteriskās eļļas un sastāvā esošie sviesta gabaliņi padarīs ādu maigu un spēcinātu. Izmēģini un ieskauj savu ķermeni maigā zīda segā.

Klasiskās vannas bumbas

Klasiskas vērtības nekad neiziet no modes, un tas attiecas arī uz klasiskajām STENDERS vannas bumbām. Tās piepilda vannas istabu ar apburošu aromātu, piešķir kāroto nokrāsu vannas ūdenim un, ja tā ir paredzēts, tad veido bagātīgas putas.

Putojošās bumbas

Vai tavā pasaulē vanna un putas ir neatdalāmi jēdzieni? Tad tev patiks putojošā vannas bumba, kas apņems ķermeni ar čaukstošām putām un ļaus ieslīgt mākonī. Putojošo vannas bumbu sastāvā nav eļļas, taču tās ir bagātinātas ar citām vērtīgām sastāvdaļām, kas attīra, atjauno un rūpējas par ādas skaistumu. Izmēģini kādu no šīs sezonas jaunākajām putojošajām vannas bumbām – Mistērija, Varavīksnes virpulis un Mohito burbuļi – izbaudot siltu vannu ar spirdzinošiem aromātiem un košām krāsu kombinācijām.

Želejbumbas

Ātri kūstošās želejbumbas pārsteigs ar krēmīgu sajūtu, ieskaus aromātu buķetē un padarīs ādu zīdaini maigu. Želejbumbai izšķīstot, virs ūdens izveidojas mīksta maskas kārtiņa, kuru var uzklāt uz ķermeņa, lai pilnvērtīgi izbaudītu produkta sniegtās iespējas. Ne tikai pieaugušie šo var lietot savā vannas rituālā – želejbumbas bērniem būs aizraujošs pārsteigums un īsts piedzīvojums vannas istabā – krāsainas, aromātiskas un dažādu formu.

Varavīksnes bumbas

Ja vēlies pavadīt laiku ar sevi ietinusies krāsās, tad šis vannas bumbu veids būs piemērots. Tiklīdz bumba saskaras ar ūdeni, atklājas plašs krāsu klāsts, bet vērtīgās sastāvdaļas gādās par ādas jaunību, elastību un veselīgu, mirdzošu izskatu.

Ja jau esi vannas bumbas cienītāja, turpini izmēģināt dažādas smaržas un sastāvdaļas, lai atrastu sev piemērotākās kombinācijas. Apbrīnojamie aromāti, kas piepildīs vannas istabu, uzreiz uzlabos garastāvokli un palīdzēs atslābināties un atbrīvoties no saspringuma. Iepazīsties ar STENDERS vannas bumbām un iepriecini ne tikai sevi, bet arī kādu sev tuvu cilvēku!