Iekārto mūsdienīgu darba telpu kopā ar “Kate”

Iekārto mūsdienīgu darba telpu kopā ar “Kate”

Tūkstošiem cilvēku Latvijā birojs ir kā otrās mājas, jo te tiek pavadīts ļoti daudz laika, tiek svinēti svētki, gatavotas maltītes un pieņemti svarīgi lēmumi. Un jau sen ir pierādīts, ka patīkama darba vide un labi darba apstākļi vairo darba produktivitāti, turklāt palielina darbinieku lojalitāti savam uzņēmumam. Tieši tāpēc īpaša uzmanība ir jāpievērš arī biroja interjeram, lai iekārtotās darba telpas būtu nevis lētas īstermiņā vai skaistas apmeklētāju acīs, bet gan ērtas un patīkamas pašiem darbiniekiem, kam tur ikdienā jāuzturas.

Mūsdienīgu un funkcionāli ērtu biroju iekārtošana ir viena no mēbeļu salona “Kate” specialitātēm. Šis salons darbojas jau no 1993. gada un jau sen zināms kā vietējais mēbeļu projektētājs un komplektētājs, taču mūsdienās, lai klientiem varētu piedāvāt vēl plašāku kvalitatīvu mēbeļu klāstu, “Kate” strādā arī ar citu – kvalitatīvu un uzticamu – zīmolu mēbelēm.

“Kate” mēbeļu salona realizēto projektu sarakstā ir gan plašas konferenču telpas, gan stilīgas atpūtas zonas un darbinieku virtuves, gan koši atvērtie ofisi, gan askētiski nelieli biroji – to visu iespējams apskatīt mājaslapā www.kate.lv .

Īpaša lieta, ko biroju ērtībām radījusi “Kate”, ir O-telpa jeb klusuma kabīne. Tas ir lielisks risinājums, kā atvērtā tipa birojos rast privātumu. O-telpa ir neliela izmēra istaba, kas ir aprīkota ar ventilāciju un apgaismojumu un ko var ievietot jebkurā citā telpā.

Tas ir perfekts risinājums, ja birojā trūkst vietas netraucētam darbam vai sanāksmēm. Klusuma kabīne izolē visus liekos trokšņos, ļaujot koncentrēties uz konkrēto darbu vai sarunu. “Kate” piedāvā gan vienvietīgas kabīnes, gan tādas, kas paredzētas divām, četrām vai sešām personām, arī iekārtojuma ziņā iespējamas variācijas, padarot šo telpu par piemērotu individuālam darbam pie datora, prezentāciju rādīšanai, sapulču noturēšana vai mierīgai atpūtai dīvānā.

Mēbeļu salona “Kate” vērtība ir ne tikai pārdomātais un plašais biroja mēbeļu un papildaprīkojuma klāsts, bet arī profesionālā komanda, kurā ietilpst ne tikai biroja interjera konsultanti, bet pat biroja arhitekts un mēbeļu dizainers! Apmeklē “Kates” mājaslapu un uzzini vairāk – www.kate.lv!