Kur meklēt oriģinālas dāvanas, ar ko pārsteigt svētkos?

Kur meklēt oriģinālas dāvanas, ar ko pārsteigt svētkos?

Kad pienācis laiks meklēt dāvanu, atrast piemērotāko ne vienmēr ir vienkāršs uzdevums – īpaši jau tad, ja ir vēlme pārsteigt ar kaut ko interesantu. Nav svarīgi, kādi svētki tuvojas, vienmēr dāvanu var papildināt ar skaistiem vārdiem, piemēram, dzimšanas dienas apsveikumi vai Ziemassvētku pantiņi. Savukārt, dažādas oriģinālas idejas noteikti atradīsiet piedzīvojumu dāvanu klāstā.

Tā ir iespēja uzdāvināt skaistas, neaizmirstamas emocijas un pieredzi, par ko saņēmējs, iespējams, sapņojis jau ilgi.

Aktīvās atpūtas cienītājiem

Ja meklējat dāvanu aktīvam cilvēkam, kurš brīvdienās vienmēr vēlas doties ārpus mājas, laba izvēle var būt izjāde ar zirgu vai, piemēram, brauciens ar kvadraciklu. Tāpat par lielisku piedzīvojumu var kļūt arī pārgājiens ar haskijiem.

Šīs un vēl citas idejas aktīvai atpūtai atradīsiet interneta veikala www.davanuserviss.lv piedāvājumā.

Tiem, kuriem patīk būt augstāk par zemi

Vai arī – kā būtu ar lidojumu ar lidmašīnu virs Rīgas vai Jūrmalas? Bet varbūt gaviļnieks jau sen ir izteicis vēlmi piedzīvot lidojumu ar gaisa balonu? Arī tas viss ir iespējams, Jums atliks tikai izvēlēties piemērotāko dāvanu!

Ūdensprieku mīļotājiem

Ja jubilāra stihija ir ūdens, nekļūdīsieties, ja izvēlēsieties kādu ar to saistītu izklaidi. Tas var būt brauciens ar laivu pa Rīgas ūdeņiem vai SUP piedzīvojums, savukārt asāku sajūtu cienītājiem varētu patikt veikbords vai lidojums ar turbīndēli.

Dāvana gardēžiem

‘’Dāvanu Serviss’’ piedāvājumā atradīsiet arī lieliskus pārsteigumus gardēžiem. Restorāna vai vīna telpas apmeklējums, vakariņas tumsā, improvizācijas izrāde ar vakariņām – tās ir tikai dažas no iespējām, ar ko pārsteigt gardēdi.

Garāku brīvdienu baudītājiem

Laba dāvana būs arī laiska atpūta ārpus mājas, piemēram, nedēļas nogale pie ezera vai SPA brīvdienas divatā.

Ja Jūs vēl šaubāties, kādu dāvanu pasniegt draugam, radiniekam vai darba kolēģim, apskatiet citas dāvanu idejas vai izvēlaties universālu, taču ne mazāk pārsteidzošu risinājumu – dāvanu karti, kas ļaus saņēmējam pašam izvēlēties to, kas viņam patīk visvairāk.

Tas vēl nav viss – interneta vietnē www.davanuserviss.lv pieejamas ne vien oriģinālas dāvanas visām gaumēm, bet arī apsveikumi un Ziemassvētku pantiņi, kā arī ieteikumi skaistiem un neaizmirstamiem svētkiem.