Izjust un piedzīvot: 5 neparastas dāvanu idejas vīrietim

Izjust un piedzīvot: 5 neparastas dāvanu idejas vīrietim

Mūsu dzīvi veido dažādi vīrieši – tēvs, vīrs, dēls, vectēvs, draugs, kolēģis un daudzi citi lieliski stiprā dzimuma pārstāvji. Tuvojoties svētkiem vai īpašai dienai, vēlamies tos sveikt un iepriecināt, meklējot oriģinālas dāvanu idejas. Dāvanas vīrietim nav nemaz tik viegli piemeklēt, īpaši tādā situācijā, kad viņam jau viss nepieciešamais jau ir. Kādas neparastas dāvanas tad lai izvēlas?

Situācijā, kad medījat idejas vīrišķīgai dāvanai, aizdomājieties – vai tam vienmēr ir jābūt fiziskam un taustāmam priekšmetam? Spilgti, emocionāli brīži, piedzīvojumi spēj spēcīgi iespiesties atmiņās un ilgi uzturēt fantastisku iekšējo sajūtu, ka šī bija viena no labākajām dzimšanas dienām. Iespējams, ka ir laiks pamodināt kādā jums pazīstamajiem vīriešiem viņa iekšējais bērns! Lieciet smaidīt, priecāties, smieties par oriģinālām un interesantām dāvanu idejām – veselībai, priekam, lustei.

Te būs 5 interesantas tēmas, kuras lieti noderēs, izvēloties sajūtu dāvanu jeb piedzīvojumu.

Mini-piedzīvojums

Pamainīt ikdienas telpu un apstākļus ir ieteicams ikvienam, lai sajustu jaunu enerģijas pieplūdumu. Sarūpējiet pārsteigumu, dodoties uz kādu no skaistajām Latvijas muižām vai iznomājiet velo un iepazīstiet pilsētu no citiem skatu punktiem. Tas var būt arī izbrauciens ar kuģīti vai jahtu, pārgājiens pa mežu vai makšķerēšana pie ezera. Izbaudiet pārsteigumu kopā ar vīrieti, vai parūpējieties, lai šāds pārsteigums ir negaidīta un īpaša dāvana arī vīrietim no jūsu draugu loka.

Šāda dāvana var maksāt pavisam nedaudz un tajā pat laikā sagādāt neviltotu prieku un pozitīvus iespaidus.

Personalizēta atpūta

Personalizēta dāvana vīrietim ir vienmēr veiksmīga izvēle. Apvienojiet to ar atpūtu! Piemēram, pasūtiet aroma masāžu ar to smaržīgo eļļu, kas viņam vislabāk patīk. Pasūtiet biļetes uz viņa mīļākās grupas koncertu. Vislabākā būs viņa interesēm atbilstoša atpūta, kas palīdzēs aizmirst ikdienas rūpes un atgūt spēkus pēc spraigas darba dienas.

Gastronomisks piedzīvojums

Kam gan nepatīk garšīgi paēst! Mūsdienās nav jādodas ceļojumā uz tālajām zemēm, lai nobaudītu unikālus un eksotiskus ēdienus, atliek vien pameklēt internetā tradicionālu šīs kultūras restorānu, kas piedāvā pavērt pasaules virtuves aizkaru. Interesantas virtuves, kurās ieskatīties – korejiešu, indiešu, spāņu, meksikāņu.

Dāvana veselībai

Ikvienam patīk relaksēties pēc nogurdinošas darba dienas vai smaga fiziska darba. Veselību veicinošs un reģenerējošs veids, kā atpūsties – izbaudīt pirts sniegtās iespējas. Latvijā pirtis ir lielā cieņā, tāpēc tās var atrast katrai gaumei atbilstošas. Reizēm mēdzam ietaupīt, izvēloties pērties un sildīties paši, tomēr tālredzīga būs pirts dāvana, kas paredz arī pirtnieka pakalpojumus. Pirtnieks pastāstīs ne tika, kā pareizi jāiet pirtī, bet piemeklēs arī katram individuālu terapeitisku un profilaktisku pēršanos vai pirts masāžu.

Auto un moto pasaule

Ja cilvēks aizraujas vai interesējas par auto lietām, tad ar šo tēmu saistītās dāvanas nebūs veltīgi izvēlētas. Dāvanas vīrietim, kas paredz braukšanu, sacīkstes, driftu, rūkšanu vai citu azartisku izklaidi uz riteņiem, noteikti neatstās vienaldzīgu. Meklējot dāvanu, idejas pēc ielūkojieties driftu hallēs, rallija lapās un noskaidrojiet nomas iespējas interesantiem transportlīdzekļiem – bagijiem, Monster truck mašīnām vai arī kvadracikliem.

Dāvanas, kas iedvesmo

Visiem zināms, ka iedvesma ir mūsu lielākais virzītājspējs. Kur vīrieši smeļas iedvesmu? Visbiežāk tās ir tādas sfēras kā inovācijas, jaunākās tehnoloģijas, auto pasaule, uzņēmējdarbība, mūzika vai ekonomika. Tomēr tās ne vienmēr būs saistītas ar darbu un pašizaugsmi. Interešu kursi, apmācības var iedvesmot jaunu iemaņu attīstīšanai, savukārt ceļojumi iedvesmos jaunu horizontu atklāšanai un dzīves mērķu pārskatīšanai.

Dāvanām nav jābūt taustāmām vai ļoti dārgām, jo svarīgākais mūsu dzīvē ir pozitīvas emocijas, kuras visspilgtāk paliek atmiņā no piedzīvotā. Vīriešiem, tāpat kā sievietēm, ir nepieciešama gan iedvesma, gan motivējošs lēciens, tāpēc sajūtu dāvanas, piedzīvojumi, izklaide vai pretēji – atpūta – spēj sniegt baudāmu rezultātu. Nekautrējieties pajautāt, ko cilvēks labprāt vēlētos izdarīt, tas jums noteikti atvieglos šādas dāvanas izvēli.

JAUNUMS

Tagad pieejama arī “Talsu Vēstis” e-avīze.
Abonē un lasi savā telefonā, datorā vai planšetē no jebkuras vietas pasaulē.