Ja mainīt logus, tad «Labo logu aģentūrā»

Ja mainīt logus, tad «Labo logu aģentūrā»

Ja līdz šim nav nācies saskarties ar logu maiņu, tad, iespējams, sākumā nemaz nevarat iedomāties, cik dažādu izvēli jums nāksies veikt un cik daudz dažādu darbu šis process sevī ietver! Sākot no lēmuma par logu veidu un beidzot ar veco logu utilizāciju – labāk uzticēt šo visu procesu vienam pieredzējušas uzņēmumam, kas piedāvā arī garantijas servisu un konsultācijas, nevis mocīties pašam un vēlāk nožēlot pieļautās kļūdas. Lūk, neliels ieskats tajā, kā “Labo logu aģentūra” var jums palīdzēt.

  • Logu izvēle. Piedāvājumā ir pvc jeb plastmasas logi, koka logi un alumīnija logi. Cilvēki visbiežāk izvēlas plastmasas logus, jo tie par adekvātu cenu nodrošina ļoti labu siltumizolāciju, kas palīdz samazināt apkures rēķinus ziemas sezonā. Arī citiem logu veidiem ir savi bonusi, tāpēc vislabāk konsultēties ar logu meistaru, kas garantēs individuālu risinājumu atbilstošu jūsu prasībām un finansiālajām iespējām.
  • Tāmes sastādīšana un līguma noslēgšana. Kad esat sapratuši, kādus logus vēlaties, ir nepieciešams skaidri un gaiši zināt gaidāmās izmaksas, kas darba gaitā netiks mainītas, lai vēlāk nav nepatīkamu pārsteigumu. Savukārt līguma slēgšana ir pamats logu iegādes un uzstādīšanas garantijai, ko “Labo logu aģentūra” nodrošina 5 gadus, taču arī pēc tiem vēl ir pieejams pēcgarantijas serviss.
  • Veco logu demontāža un būvgružu utilizācija. “Labo logu aģentūras” meistari piedāvā arī šādus pakalpojumus, lai nebūtu tā, ka darbiņš it kā padarīts, bet darba vieta izskatās vēl briesmīgāk nekā bija sākumā.
  • Logu montāža. Lai arī cik labus logus jūs iegādātos, bez kvalitatīvas logu montāžas visi ieguldījumi būs vējā. Tas ir nepieļaujami, ja starp loga rāmjiem svilpo vējš vai arī vizuāli sienā ir palikuši caurumi pēc neprofesionālas logu montāžas!
  • Palodžu montāža. Nevajadzētu aizmirst, ka logi sastāv ne tikai no stikla un rāmja, bet arī no palodzēm, turklāt veselām divām – iekšējās un ārējās. Kārtīgi logu meistari parūpēsies arī par to!

Lai uzzinātu par visu, kas attiecas un logu iegādi un montāžu, kā arī lai pieteiktos individuālai konsultācijai, ienāc mājaslapā labologuagentura.lv!