Kā iekārtot vannas istabu? 4 noderīgi padomi

Kā iekārtot vannas istabu? 4 noderīgi padomi

 

Vannas istaba ir svarīga telpa ikvienā mājoklī. Un neatkarīgi no tā, vai tā ir plaša vai neliela, ir svarīgi, lai tā būtu funkcionāla un tajā būtu patīkami uzturēties.

Ko ņemt vērā, iekārtojot nelielu vannas istabu?

Mazas vannas istabas iekārtošana prasa rūpīgāku plānošanu. Vispirms rūpīgi ir jāizvērtē, kur atradīsies svarīgākie šīs telpas elementi – vanna vai duša, tualetes pods un izlietne. Visi šie risinājumi šobrīd pieejami plašā izvēlē, tādēļ katrs var izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko risinājumu gan stila, gan parametru ziņā.

Iekārtojot nelielu telpu, jāpadomā arī par veiksmīgāko krāsu izvēli. Noteikti dodiet priekšroku gaišiem toņiem, kas telpu padarīs vizuāli plašāku.

Un, lai arī spogulis ir neatņemama ikvienas vannas istabas sastāvdaļa, mazā telpā tas pildīs vēl kādu svarīgu uzdevumu – atstaros gaismu un radīs lielāku plašuma sajūtu.

Apgaismojuma izvēle

Ir svarīgi parūpēties arī par piemērotu apgaismojumu. Tam jābūt pietiekami spilgtam, taču ne uzbāzīgam. Jāņem arī vērā, ka vannas istabā ir augsts mitruma līmenis, tādēļ jāpārliecinās, ka izvēlētā apgaismes ķermeņa materiāls ir piemērots šāda veida telpām.

Kam dod priekšroku – vannai vai dušai?

 Izvēle, protams, vairāk ir gaumes jautājums. Tomēr telpas ar ierobežotu platību visbiežāk tiek aprīkotas ar duškabīni. Pārdošanā arī stūra vannas, kas arī ļaus ietaupīt vietu telpā, ja tomēr ir vēlme baudīt vannošanās priekus.

Mēbeļu izvēle

 Izvēloties mēbeles, jādomā gan par to funkcionalitāti un dizainu, gan arī par parametriem – īpaši svarīgi tas ir mazās vannas istabās. Apdomājiet, cik un kāda veida lietas šajā telpā vēlēsieties uzglabāt, lai saprastu, cik ietilpīgi plaukti un skapīši Jums būs vajadzīgi. Mazās telpās labi iederēsies pie sienām stiprināmi, kā arī stūra plaukti.

Izvēlieties vannas istabas mēbeles no viegli kopjamiem, mitrumizturīgiem materiāliem – tas būs labs ilgtermiņa ieguldījums.

Visu, kas vajadzīgs mūsdienīgas un funkcionālas vannas istabas iekārtošanai, atradīsiet uzņēmuma Reaton piedāvājumā – www.interior.reaton.lv. Ieskatieties un izvēlieties sev nepieciešamo vai jautājiet padomu uzņēmuma speciālistiem, kuri uzklausīs Jūsu vēlmes un ieteiks labākos risinājumus.

 

 

 

 

JAUNUMS

Tagad pieejama arī “Talsu Vēstis” e-avīze.
Abonē un lasi savā telefonā, datorā vai planšetē no jebkuras vietas pasaulē.