Kolagēns — brīnumlīdzeklis vai dabīga viela?

Plašajos interneta gaiteņos ir atrodami ļoti daudz dažādi risinājumi jaunības saglabāšanai. Protams, lielākā daļa no tiem ir drīzāk pielīdzināmi pasakām un radīti ar mērķi par lielu naudu pārdot cilvēkiem brīnumlīdzekļus. Gan internetā, gan televīzijā, bieži reklāmās dzirdam vārdu kolagēns. Vai tas ir kārtējais solītais brīnumlīdzeklis? Vai kolagēns tiešām palīdz uzlabot izskatu un ādas veselību?

Kolagēns ir pavisam dabīgs līdzeklis. Mūsu organismā tā ir olbaltumviela, kas atrodama saistaudos. Kolagēns atrodas visās cilvēka ķermeņa daļā. Pastāv atsevišķs kolagēns ādai, matiem, kolagēns kauliem, kolagēns muskuļiem, kolagēns locītavām. Visvairāk kolagēna ir mūsu ādas vidējā slānī, kas balsta ādas virskārtu. Tieši tādēļ kolagēnu visbiežāk saista ar ādas jaunību.

Kolagēna lietošana uzturā ir ieteicama tad, kad ķermenis sāk lēnāk pats to veidot. Pirms 30 gadu vecuma, kolagēns noārdās un atjaunojās apmēram vienādā  tempā, taču vēlāk atjaunošanās palēninās. Pakāpeniski samazinoties kolagēna līmenim organismā, to vislabāk redz uz ādas, nagiem un matiem. Kolagēna trūkumu jūt arī vispārējās pašsajūtas pasliktināšanās rezultātā, kad kolagēns sāk trūkt dažādās vietās organismā. Kolagēna šķiedras organismā bojā arī tādi faktori kā palielināts saules starojums, smēķēšana, nelabvēlīga vide, slikts uzturs.

Ja sākat novērot kolagēna trūkumu savā organismā, iespējams, varat uzsākt kolagēna lietošanu kā uztura bagātinātāju. Kolagēns uzturā lietojams gan kā dažādiem ēdieniem pievienojams kolagēna pulveris, gan kā dzeramais kolagēns. Iegādājoties kolagēnu, nepieciešams pievērst papildus uzmanību, kur tas tiek ražots. Izvēloties kolagēnu pirkt Kolagens.lv, jūsu iegādātais produkts būs ES pārbaudīts un Latvijā reģistrēts.

Kolagens.lv piedāvātais kolagēns ir vairāki produkti vienā. Lietojot šo produktu, palielināsies gan kolagēns ādā, gan kolagēns matos, gan kolagēns nagos. Kolagēna sastāvā ir 100% hidrolizēti liellopu izcelsmes kolagēna peptīdi. Produkts nesatur liekas krāsvielas, konservantus vai saldinātājus. Kolagēns ir labi šķīstošs, bez izteiktas garšas. Klienti kolagēna atsauksmēs norāda, ka to var pievienot jebkuram produktam savā uzturā.

Ja vēlaties pārbaudīt kolagēna pozitīvo efektu savā uzturā, iesakām sākt ar 45 dienu kolagēna kursu ar uzticamu, pārbaudītu un efektīvu skaistuma proteīnu — Kolagens.lv