Svētku karalis — dzimšanas diena

Dzimšanas dienas, neapšaubāmi, ieņem visu svētku karaļa titulu. Jāpiekrīt, ja ne visu, tad vismaz individuālo svētku. Vārdu savienojums «Apsveicu Tevi dzimšanas dienā» ir daudz labāks apsveikums, kā «Laimīgu Jauno gadu» tikai tādēļ, ka dzimšanas diena ir gada īpašākie svētki tikai vienam cilvēkam. Dzimšanas dienas apsveikumi ir personīgi un šī ir viena diena gadā, kad visa uzmanība ir tikai vienam gaviļniekam.

Dzimšanas diena reizē ir arī visnejaušākie svētki, kādi vien var būt. Cilvēka piedzimšanas laiks ir grūti prognozējams, tāpēc tas, kurā dienā mēs katrs saņemam dzimšanas dienas novēlējumus, ir pilnīga nejaušība. Neskatoties uz to, katram tāda diena ir un cilvēks var izvēlēties, vai grib to svinēt vai nē. Izņēmums ir tikai cilvēki, kuri piedzimuši 29. februārī. Tiem apsveikumus dzimšanas dienā sanāk dzirdēt tikai reizi 4 gados.

Gandrīz katram cilvēkam ir savas dzimšanas dienas tradīcijas. Lai gan lielākoties novēlējumus dzimšanas dienā saņemam elektroniski un tie nav pārāk personīgi, visīpašākie draugi tiek aicināti arī uz dzimšanas dienas ballītēm. Katrs var pats izvēlēties, cik šī ballīte ir traka un cik cilvēkus uzaicināt. Dzimšanas dienas tiek atzīmētas arī darba vietās, skolās, jebkur, kur jubilārs ikdienā uzturas.

Ja negribat kārtējo reizi sūtīt ziņu «Apsveicu ar dzimšanas dienu» ar kādu smaidiņu vai kustīgu bildi, LabaDavana.lv ir piemērotākā vieta, kur meklēt jubilāram individuāli vispiemērotāko dzimšanas dienas novēlējumu. Aizmirstat par standarta sveicieniem dzimšanas dienā un atrodiet mīļāko vai dzēlīgāko apsveikuma pantiņu dzimšanas dienā — tieši tādu, kāds jubilāram šķitīs piemērotākais.

LabaDavana.lv ir lielākā dzimšanas dienas dzejoļu, sveicienu un pantiņu dzimšanas dienā krātuve visām dzīves situācijām. Portālā atradīsiet simtiem dzimšanas dienas dzejoļu bērniem, brāļiem un māsām, draudzenēm, kolēģiem, vīriešiem un sievietēm. Dzimšanas dienas novēlējumiem vislabāk būt personīgiem un LabaDavana.lv ir vieta, kur var atrast visoriģinālākos dzejolīšus dzimšanas dienā. Iespējams, draugi pēc tam jautās, vai šis dzimšanas dienas dzejolis bija paša izdomāts.

LabaDavana.lv atrodamie dzimšanas dienas pantiņi un cita vieda novēlējumi dzimšanas dienā ir sadalīti tematiskās sadaļās. Jums nebūs ilgi jāmeklē pantiņš un jādomā, vai sūtīt konkrēto pantiņu nebūs nepiemēroti vai nepiedienīgi. Izmantojiet pareizo tematisko sadaļu, atrodiet piemērotu dzejoli dzimšanas dienā un sūtiet to elektroniski vai ierakstiet svētku kartiņā ar lielāko «Apsveicu Dzimšanas dienā».