LAF Rallija komisijas vadītāja amatā ievēlēts Raimonds Strokšs

LAF Rallija komisijas vadītāja amatā ievēlēts Raimonds Strokšs

9. martā Biķernieku kompleksajā sporta bāzē norisinājās LAF Rallija komisijas vēlēšanas, kurās uz četriem gadiem ievēlēja jaunu komisijas vadītāju un padomes sastāvu. Turpmākos četrus gadus LAF Rallija komisiju vadīs Eiropas un Latvijas rallija čempionātu posmu un pasaules rallijkrosa čempionāta posmu rīkotājs, “RA Events” vadītājs Raimonds Strokšs, informē Latvijas Automobiļu federācija.

Līdz 4. martam biedriem bija iespējams izvirzīt LAF Rallija komisijas vadītāja kandidātus, kuriem ir vismaz astoņu biedru atbalsts. Raimondu Strokšu izvirzījuši un iesniegumu parakstījuši astoņi biedri: SIA “Rally Latvia”, SIA “Solus”, SIA “Gulbenes Auto Moto”, “Sports Racing Technologies”, sporta klubs “Spice”, sporta klubs “Autostils Rally Team”, SIA “Bairons” un SIA “MS Sports”. LAF Rallija komisijas biedru iesniegumā minēts:

“Raimonds sevi ir pierādījis kā Latvijas patriots, uz Latviju atvedot augstākās raudzes starptautiskās sacensības, kā arī spējis tās noorganizēt visaugstākajā līmenī. Latvija straujiem soļiem tuvojas pasaules čempionāta posmam rallijā, un šajā brīdī mēs nevaram palikt bez prasmīgas vadības!”

Runājot par galvenajām iecerēm, R. Strokšs atklāj, ka prioritāte numur viens ir atgriezt nacionālo čempionātu un maksimāli daudz vietējos rallijus. “Ja sportistiem būs kur braukt, būs arī sportisti. “Covid-19″ dēļ vairākus gadus vietējie ralliji fiziski nevarēja notikt, notika tikai starptautiskās sacensības… Ja ir viens rallijs gadā, tas nevienu nemotivē iet garāžā, skrūvēt automašīnu, meklēt sponsorus un darboties. Lielākais izaicinājums būs tikt cauri krīzei, kas mūs sagaida. Degvielas cenas ir augšā, un pie tā viss neapstāsies. Jāpalīdz organizatoriem atrast veidu, kā turpināt organizēt ralliju, lai sportistiem būtu vēlme tajos piedalīties.”

/Foto: fiaerc.com/