Mājaslapa ar 50% atlaidi

Mūsdienu uzņēmējdarbībā mājaslapai ir būtiska nozīme. Neskatoties uz to, ka pastāv viedoklis, ka pietiek ar sociālo tīklu kontu, mājaslapai joprojām ir lielāka uzticmība par sociālajiem tīkliem. Tā ir ierastā vieta, kur klients izdara gala lēmumu – iegādāties, pieteikties vai kā citādi apliecināt savu vēlmi veidot attiecības ar uzņēmumu.

Tajā pašā laikā mājaslapa ir pietiekami liels ieguldījums tikko startējušam uzņēmumam. Savukārt, uzņēmumam ar jau pieredzes bagātu mājaslapu ir sarežģīti veikt esošās mājaslapas atjaunināšanu. Līdz ar to dažkārt pieņemt lēmumu un izšķirties par ieguldījumu šajā jomā ir apgrūtinoši. Īpaši grūti ir izšķirties par kvalitatīva produkta izveidi, jo tas prasa daudz zināšanu un citu resursu. Digitālā un satura mārketinga aģentūra Zīle ir nolēmusi sarūpēt saviem klientiem dāvanu savā 10 gadu pastāvēšanas jubilejā. Tiek piedāvāta mājaslapas izstrāde ar 50% atlaidi kādam no potenciālajiem pasūtītājiem.

Pieteikumu iesniegšana konkursam notiek laika posmā no 2022. gada  14. marta līdz 27. martam plkst. 24.00, apstiprinot piekrišanu konkursa noteikumiem un aizpildot dalībnieka pieteikuma formu vietnē mājaslapasizstrāde.lv. Pieteikumu izskatīšana un izvērtēšana notiek laika posmā no 28. marta līdz 10. aprīlim. Konkursa uzvarētājs tiek pasludināts 11. aprīlī aģentūras Zīle facebook kontā un personīgi sazinoties ar uzvarētāju. Ja jūs interesē iespēja saņemt balvā mājaslapas izveide ar 50% atlaidi, aicinām aizpidīt pieteikuma anketu.

 

Digitālā un satura mārketinga aģentūra Zīle ir dibināta 2012. gadā. Uzņēmums ir pilna servisa mārketinga pakalpojumu sniedzējs. Aģentūra nodoršina saviem klientiem visa veida satura radīšanu – foto, video, animācija, grafikas dizains un teksts. Izstrādā mājaslapas, auditē un optimizē tās atbilstoši meklētāju prasībām. Nodrošina mājaslapu hostingu. Izstrādā mārketinga stratēģijas un realizē sociālo mediju mārketingu, Google reklāmas un Facebook reklāmas, kā arī veic analītiku.