Neveiksmīgi izbrauc no sētas; trīs pārkāpumi kabatā

Neveiksmīgi izbrauc no sētas; trīs pārkāpumi kabatā

Valsts policija ziņo

1. jūlijā ap 10.30 Valsts policijas amatpersonas Upesgrīvā apturēja vīrieti, kurš vadīja velosipēdu, būdams 0,66 promiļu reibumā. Valsts policijā pret vīrieti uzsākts administratīvā pārkāpuma process. Ap 21.10 Laucienē Valsts policijas amatpersonas apturēja vīrieti, kurš vadīja velosipēdu, būdams 3,06 promiļu reibumā. Pret transportlīdzekļa vadītāju uzsākts administratīvā pārkāpuma process, informē Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Madara Šeršņova.

Negadījumā bojāti abi transportlīdzekļi, bet cietušu cilvēku nav.

2. jūlijā ap 21.40 Valsts policijā saņemta informācija, ka Talsos Draudzības ielā ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka vīrietis, vadot automašīnu «Volkswagen», atpakaļgaitā izbraucot no pagalma, nepārliecinājās par manevra drošību, kā rezultātā uzbrauca stāvēšanai novietotam transportlīdzeklim «Ford». Negadījumā bojāti abi transportlīdzekļi, bet cietušu cilvēku nav. Valsts policijas amatpersonas pret vīrieti uzsāka administratīvā pārkāpuma procesu par ceļu satiksmes negadījumu un par diviem konstatētiem pārkāpumiem — vīrietis vadīja automašīnu bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, turklāt konstatēts, ka šis transportlīdzeklis nav reģistrēts noteiktā kārtībā. Pret vīrieti uzsākti trīs administratīvā pārkāpuma procesi.

Ap 16.40 Valsts policijā saņemta informācija, ka Talsos, Rīgas ielā, noticis ceļu satiksmes negadījums. Sākotnējā informācija liecina, ka vīrietis vadījis automašīnu «Audi» un, neievērojot drošu intervālu, izraisīja sadursmi ar automašīnām «Opel» un «BMW». Negadījumā cieta automašīnas «Audi» vadītājs, kurš ar gūtajām traumām nogādāts medicīnas iestādē. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process un tiek skaidroti precīzi ceļu satiksmes negadījuma iemesli.

Vandzenē apturēja mopēdu, kuru vadīja vīrietis, būdams alkohola reibumā.

Ap 10.30 Valsts policijas amatpersonas Vandzenē apturēja mopēdu, kuru vadīja vīrietis, būdams alkohola reibumā. Veicot alkohola pārbaudi, vīrieša izelpā konstatēts, ka viņš atradies 0,98 promiļu reibumā. Tāpat konstatēts, ka vīrietis vadījis transportlīdzekli bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām un transportlīdzeklim nav veikta tā īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana (OCTA). Valsts policijā par notikušo uzsākti trīs administratīvā pārkāpuma procesi — par tāda transportlīdzekļa izmantošanu ceļu satiksmē, par kuru nav veikta OCTA, par transportlīdzekļa vadīšanu bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām un par transportlīdzekļa vadīšanu, atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē.

Ugunsdzēsība un glābšana

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa informē, ka aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 1. jūlija līdz 8. jūlijam, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde Talsu apkārtnē saņēma sešus izsaukumus: divus uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem, bet vēl divi bija maldinājumi.

2. jūlijā 14.55 saņemts izsaukums uz Abavas pagastu, kur dega elektrības stabs 1 m2 platībā. 16.06 darbs notikuma vietā noslēdzās.

03.39 saņemts izsaukums uz Zvaigžņu ielu Rojā, kur dega dārza māja un sausā zāle kopumā 130 m2 platībā. 05.49 darbs notikuma vietā noslēdzās.