Pārbaudīta vērtība – kasešu iekaramie griesti

Buvlukss.lv vairāk nekā piecpadsmit gadus strādā ar dažādu modeļu piekaramajiem griestiem. Šajā laikā esam snieguši vairāk nekā 200 kvalitatīvu pasūtījumu. Esam gandarīti par katru klientu, kurš ir izvēlējies sadarboties ar mums, jo mūsu prioritāte ir kvalitatīvi padarīts darbs, lai klients ar jaunajiem griestiem ir 100% apmierināts.

Kasešu griesti tiek veidoti no piekarināma rāmja, kurā tiek ievietotas kasetes no dažādiem materiāliem, pēc klienta izvēlēta dizaina, kā arī iespējams iemontēt dažādus apgaismes ķermeņus. Katrs solis, kas tiek veikts griestu izveides procesā, tiek saskaņots ar klientu.

Griestu paneļi tiek uzstādīti tad, kad jau ir uzstādītas visas komunikācijas, piemēram, ventilācija, kondicionieris, ugunsdrošības sistēma u.c. Griestu novietošanas augstums ir regulējams pēc klienta vēlmēm. Iekaramo griestu priekšrocība ir to ventilējamība, kas ir liels pluss gan privātā, gan sabiedriskā telpā.

Piedāvājam dažādas griestu plāksnes, kuras visbiežāk tiek izvēlētas saskaņojot ar pārējo telpas dizainu. No mūsu piedāvātā iekaramo griestu klāsta, katrs atradīs izvēlētajai telpai piemērotāko un saskanīgāko variantu.

Maldīgs ir uzskats, ka dekoratīvie griestu paneļi iederas tikai industriālā vidē, piemēram, lielveikalā vai ofisā. Arvien biežāk cilvēki izvēlas savos mājokļos iekaramos griestus. Jo tie izskatās stilīgi, tiem ir lieliska ventilējamība un to uzstādīšana ir operatīva.

Griestu apdares paneļi ir pieejami plašā klāstā, ko arī var aplūkot mājas lapā buvlukss.lv. Pieejami sietiņgriesti, kas lieliski ļauj samazināt telpā atbalsi. Kasešu griesti Escape un Trim būs lieliski piemēroti slēptām vai daļēji slēptām konstrukcijām. Clip in kasešu griesti ar nepārtrauktu virsmas efektu. Tie ir tikai daži no iespējamajiem piekaramo griestu variantiem. Ar pilnu piedāvājumu iespējams iepazīties mājas lapā.

Ja Buvlukss.lv piekaramo griestu piedāvājums Jūs ir ieinteresējis, tad sazinieties ar mums Jums ērtākajā veidā. Mājas lapā buvlukss.lv ir iespējams aizpildīt saziņas veidlapu norādot kontaktus un jautājumu. Pēc ziņas saņemšanas mūsu speciālists ar Jums sazināsies tuvāko dienu laikā. Kā arī iespējams sazināties pa tālruni +371 29 374 563 vai rakstot e- pastu info@buvlukss.lv. Mēs palīdzēsim izvēlēties Jūsu telpai piemērotākos piekaramos griestus.

JAUNUMS

Tagad pieejama arī
“Talsu Vēstis” e-avīze.
Abonē un lasi savā telefonā, datorā vai planšetē no jebkuras vietas pasaulē.