Dāvanas Ziemassvētkos ģimenei un draugiem

Ziemassvētki ir gada gaidītākie un mīļākie svētki daudziem. Tas nekas, ka aiz loga ir sniegs un laikapstākļi nav no tiem tīkamākajiem, jo Ziemassvētku gaidīšanas laiks silda citādāk. Domājot par Ziemassvētkiem, sajūtam eglītes un svaigi cepto pīrāgu smaržu, kas nozīmē to, ka laiks gādāt dāvanas. Ne velti teiciens par ratiem ziemā un ragavām vasarā ir pilnībā patiess. Vislabākās dāvanas vienmēr var atrast, ja svētkiem gatavojas laikus, turklāt, ne tikai labākā piedāvājumā, bet arī par labākām cenām. Nav noslēpums, ka tuvojoties gada ienesīgākajam laikam, arī veikalnieki vēlas no tā gūt mazliet lielāku labumu, kā ikdienā. Lielisks risinājums ir dāvanu kartes iegāde internetā – Davanuserviss.lv, kuras izmantošanas termiņš ir trīs gadi, sniedzot iespēju dāvanu izmantot piemērotā laikā.

Kādas Ziemassvētku dāvanas vislabāk izvēlēties?

Salatēva dāvanu maiss vienmēr ir pilns ar dažādām interesantām lietām, lai ziemassvētku dāvanas sildītu sirdi katram no mums. Ziemassvētkus, visvairāk no visiem, parasti gaida bērni. Pierasts uzskatīt, ka bērni ir materiālisti un novērtēs tikai taustāmas lietas, taču patiesībā tā nebūt nav. Lielisks piedzīvojums ar ģimeni saldējuma ražotnē, atrakciju parka apmeklējums, boulings un kartingi var sniegt lieliskas emocijas un neaizmirstamus piedzīvojumus. Arī daiļais dzimums būs priecīgs par dažādām dāvanām – gan SPA un masāžas sesijām, gan dažādām gardām meistarklasēm un piedzīvojumiem. Un parādiet kaut vienu vīrieti, kurš negribētu izbraukt ar ferrari, izlēkt ar izpletni vai baudīt kādu citu nervus kutinošu atrakciju. Nevajag aizmirst arī par darba kolēģiem, kurus var iepriecināt ar interesantām degustācijām vai wellness centru apmeklējumu.

Ziemassvētku dāvināšanas prieks

Ziemassvētku dāvanas var būt gan mīļī nieciņi, gan  lieli negadīti pārsteigumi. Atceramies, ka tas ir laiks, kad izbaudīt kopā būšanu ar saviem mīļajiem, nesteidzīgi malkojot karstvīnu un ēdot piparkūkas.

Visas internetā iegādātās dāvanas tiek piegādātas elektroniski – tās nosūta e-pastā. Atliek izprintēt visu nepieciešamo informāciju un lieta darīta! Precīzi dāvanu karšu derīguma termiņi tiek norādīti pirkumā.

JAUNUMS

Tagad pieejama arī
“Talsu Vēstis” e-avīze.
Abonē un lasi savā telefonā, datorā vai planšetē no jebkuras vietas pasaulē.