Plastiskās operācijas

Plastiskās operācijas ir lielisks veids, kā cilvēks var uzlabot kādu ķermeņa vai sejas defektu, atbrīvoties no kompleksiem un sākt justies pašpārliecinātam. Ne velti mūsdienās tās ir guvušas plašu popularitāti. Daudzi cilvēki ik dienu vēršas pie plastiskā ķirurga pēc palīdzības. Taču neskatoties uz to, cilvēkiem joprojām ir virkne ar jautājumiem. Viens no tiem ir cena? Kas ietilpst plastiskās operācijas cenā un ar kādām izmaksām rēķināties?

Kas veido plastiskās operācijas cenu?

Plastiskā ķirurģija noteikti nav tā joma, kur ir ieteicams ekonomēt. Galu galā pakalpojuma cena ir atspoguļojums tam, cik profesionāla komanda veic šo operāciju un kas tieši ir iekļauts pakalpojumā.

Plastiskās ķirurģijas vai kosmētisko korekciju cenā ir iekļauti visi vajadzīgie materiāli, piemēram, vienreiz lietojamās šļirces injekcijām vai sertificēti implanti operācijām.

Plastisko operāciju veic vairāku speciālistu komanda, kurā ietilpt sertificēts un pieredzējis plastiskais ķirurgs, zinošs anesteziologs un medicīnas māsas. Tieši labi un pieredzējuši speciālisti ar vairāku gadu pieredzi ir galvenā atslēga maksimāli laba, un efektīvam operācijas rezultātam. Izvēloties atbilstošu plastiskās ķirurģijas klīniku, noteikti ir jāņem vērā speciālistu pieredze.

Pēcoperācijas periods ir ļoti būtiska operācijas daļa, un tas ievērojami ietekmē gaidāmo rezultātu. Pēc daudzām plastiskām operācijām ir nepieciešams vismaz diennakti uzturēties stacionārā mediķu uzraudzībā, kā arī vairākas ārsta konsultācijas. Laba plastiskās ķirurģijas klīnika nodrošina profesionālu pacientu aprūpi gan pirms, gan pēc operācijas, sniedz ieteikumus pēcoperācijas periodam, kā arī konsultācijas līdz pilnīgai atveseļošanai.

Plastiskās operācijas nav lēts prieks, jo tā ir joma, kurā ekonomija nav iespējama. Lai sasniegtu vislabāko rezultātu, ir jāizvēlas tikai laba un ar pieredzējušiem ārstiem bagāta klīnika. Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa plastiskās ķirurģijas klīnikā (https://www.plasticsurgery.lv/lv/) strādā sertificētu plastisko ķirurgu komanda, kurai aiz muguras ir vairāk nekā 30 000 veiksmīgu plastisko operāciju. Turklāt klīnikas apmeklētājiem ir iespēja izvēlēties ne tikai savu ķirurgu, bet arī anesteziologu. Ārsti pēcoperācijas konsultācijas ir gatavi sniegt 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā, kā arī sarežģījumu gadījumā bez papildus samaksas veic mājas vizītes.

JAUNUMS

Tagad pieejama arī
“Talsu Vēstis” e-avīze.
Abonē un lasi savā telefonā, datorā vai planšetē no jebkuras vietas pasaulē.