Siltinātas garāžas

Par nepieciešamību būvēt vai iegādāties jau gatavu garāžu cilvēki visbiežāk sāk aizdomāties tad, kad sākuši ikdienā izmantot automašīnu, un vēlas to turēt drošā vidē. Taču garāžas ir krietni daudzpusīgākas būves, jo tās mūsdienās var izmantot dažādiem citiem mērķiem, piemēram, dārza tehnikas uzglabāšanai. Pircējiem mūsdienās ir iespēja izvēlēties gan nesiltinātas būves, gan arī garāžas ar siltinājumu. Šajā rakstā aplūkosim, kādas svarīgākās priekšrocības piedāvā siltināta garāža.

1.   Paplašinās garāžas izmantošanas iespējas

Arī nesiltinātai garāžai ir savi plusi, taču tā kā pie mums mēdz būt diezgan aukstas ziemas, telpās bez siltinājuma cenšamies uzturēties pēc iespējas mazāk. Padomājiet, kas mainītos, ja šajā būvē būtu patīkama temperatūra visa gada garumā? Tā vietā, lai šeit tikai novietotu mašīnu vai saimniecības piederumus, telpas platību varētu izmantot daudzpusīgāk un praktiskāk.

2.   Paaugstinās īpašuma vērtība

Ja plānojat nākotnē pārdot savu īpašumu, vērts apdomāt veidus, kā paaugstināt tā vērtību. Kvalitatīvas, siltinātas garāžas iegāde noteikti būtu vērtīgs ieguldījums, kas nodrošinātu papildu platību auto novietošanai jebkurā sezonā un arī varētu tikt izmantots citiem mērķiem.

3.   Iespēja iegādāties jau gatavu siltināto garāžu

Celtniecības un remontdarbu uzņēmums «Domus Būve» piedāvā iespēju iegādāties nesiltinātas un arī siltinātas garāžas pēc individuāla pasūtījuma. Jūs varat izvēlēties tieši tādu dizainu un izmēru, kāds Jums nepieciešams. Siltinātās garāžas un dārza mājiņas tiek izgatavotas, izmantojot kvalitatīvus sendvičpaneļus 100 mm biezumā. Garāžu var papildināt ar PVC logiem, metāla durvīm un paneļu vārtiem. Pateicoties plašajām dizaina iespējām, garāžas var pielāgot Jūsu mājas izskatam, lai veidotu vienotu ainavu.

4.   Komforts garāžas lietošanā

Nevienam nepatīk no siltas mašīnas vai telpas pēkšņi nokļūt aukstumā, tādēļ vērts izvēlēties siltinātu garāžu, kas ļaus izbaudīt komfortu arī dienās, kad ārā valda sals. Šeit varēsiet uzturēties arī tad, kad būs nepieciešams veikt citus darbus, piemēram, labot mašīnu, nodarboties ar hobijiem vai īstenot projektus, kuriem mājas istabas nebūtu piemērotas.

5.   Rūpes par auto

Lai arī automašīnas ir pietiekoši izturīgas pret dažādu ārējo vides apstākļu ietekmi, savu izskatu un kvalitāti tās ilgāk saglabās, ja tiks turētas vidējā, nevis zemā temperatūrā. Aukstums var negatīvi ietekmēt ne tikai akumulatoru, bet arī riepu spiedienu, vējstikla tīrītāja slotiņas un dažādus auto šķidrumus. Un, protams, nevar nepieminēt arī aizsalušos stiklus un slēdzenes, ar kurām nākas tikt galā, ja mašīna atstāta ārā salā. Siltināta garāža ļaus no rītiem iekāpt mašīnā un uzreiz doties ceļā bez raizēm!

«Domus Būve» — plaša profila celtniecības un                  remonta darbi

Uzņēmuma produkcijas klāstā ir ne tikai garāžas, bet arī kvalitatīvi angāri dažādām vajadzībām. Pēc pasūtījuma tiek veikta betonēšana un bruģēšana, kā arī daudzpusīgi jumta darbi (jumta montāža, dažādu jumta konstrukciju izveide). Vairāk par uzņēmuma pakalpojumiem — Domusbuve.lv!