Rezervas daļas internetā «Ford» transportlīdzekļiem

ASV kompānija «Ford Motor» ar galveno mītni Dīrbornā, Mičiganā, šobrīd ierindojas starp pieciem lielākajiem automobiļu ražotājiem visā pasaulē. «Ford» ir arī uzņēmuma vadošais zīmols; citi ražotāja ražotie auto zīmoli ir «Troller» un «Lincoln». Laikā no 1999. līdz 2010. gadam «Volvo» auto ražošana arī ietilpa «Ford Motor» uzdevumos.

Uzņēmumu 1903. gadā Detroitā dibināja leģendārais Henrijs Fords. Viņa mērķis bija ražot automobiļus par pieņemamām cenām masu tirgum, tāpēc Henrijs Fords sāka komplektēt konveijera ražošanu. Šī ražošanas koncepcija pirmo reizi tika veiksmīgi īstenota ar «Ford Model T» ražošanu, kas tika ražots no 1908. gada un uzskatāms par vislabāk pārdoto auto visā pasaulē līdz 1972. gadam. 1925. gadā tika dibināts Vācijas meitasuzņēmums, kas ražo transportlīdzekļus savā rūpnīcā Ķelnē jau kopš 1930. gada.

Šodien «Ford-Werke GmbH» ražo dažādus modeļus Eiropas tirgum. To vidū ir «Ford Fiesta», kas galvenokārt tiek ražots Ķelnē, modeļi «Focus» un «C-Max», kā arī modeļi «S-Max», «Mondeo» un «Galaxy». Sākot ar 2009. gadu, «Ford» ražošanā izmanto «EcoBoost» dzinējus.

Kad jāpērk «Ford» rezerves daļas?

Nodiluma un korozijas dēļ ir nepieciešama regulāra transportlīdzekļa apkope, protams, nepieciešama arī bojātu automašīnas detaļu nomaiņa. Detaļas, kas visbiežāk nodilst, ir, piemēram, bremžu un sajūga uzlikas, aizdedzes sveces un kvēlsveces, lukturi, drošības jostas, riepas un akumulatori.

Automobiļu akumulatorus īpaši daudz izmanto daudzas moderno transportlīdzekļu elektriskās un elektroniskās sistēmas, tāpēc to kalpošanas laiks kļūst īsāks. Bieži vien elektronikas defekti izraisa automašīnas bojājumus. Korozijas bojājumi ir raksturīgi izplūdes sistēmai. Vecāku transportlīdzekļu dzesēšanas sistēma bieži ir pakļauta nolietojumam, kas var novest pie dažādiem defektiem.

Pasūti «Ford» rezerves daļas ērti internetā

Ja vēlaties pasūtīt «Ford» rezerves daļas tiešsaistē, «RB24» auto rezerves detaļu un aksesuāru veikals ir lieliska izvēle. Atrodiet auto rezerves daļas «Ford» rezerves daļu katalogā. Tāpat «RB24» interneta veikals piedāvā augstas kvalitātes rezerves daļas daudziem citiem auto zīmoliem, piemēram, «Opel», «Audi» vai «BMW».

Pēc preces izvēles reģistrētiem lietotājiem pasūtījums tiek izveidots vienkāršotā veidā, bet pirkumu var veikt arī nereģistrētie lietotāji, izmantojot «vienreizējā pirkuma» iespēju. Tad ir jāievada visa nepieciešamā informācija rēķinam.

«RB Motors» pirkuma piegādi piedāvā, izmantojot kurjerdienesta DPD vai Latvijas pasts pakalpojumus. «RB Motors» veic piegādes Jelgavas pilsētas robežās, bet tāpat ir arī iespēja bez maksas saņemt preci veikalā. Maksājuma iespējas — ar bankas karti internetā vai skaidrā naudā veikalā.

Apmeklē «RB24.lv», izvēlies un iegādājies nepieciešamās auto rezerves detaļas vai aksesuārus.