Saldēšana un atdzesēšana ražošanā

Kad domājat par to, kādu ledusskapji iegādāties mājoklim, apsveramās detaļas ir skaidras. Vajadzīgs saprast paša ledusskapja vēlamo izmēru, saldētavas nepieciešamību, ledusskapja un saldētavas proporcionalitāti un abu šo daļu izkārtojumu. Ārpus šīm detaļām, izņemot daudzu dažādo plauktu izkārtojumu iespējamību, nav pārāk daudz citu veidu, kā mājas ledusskapji savā starpā atšķiras.

Sarežģītāka situācija ir ar profesionālu saldēšanas un atdzesēšanas iekārtu atrašanu, ja tie nepieciešami konkrēta ražošanas vai uzglabāšanas procesa nodrošināšanai. Vecu vai vienkārši neuzticamu ražošanas iekārtu lietošana ražošanā var nozīmēt ne tikai regulāras galvas sāpēs par plīstošām saldētavām un ledusskapjiem (https://liebherr.alfis.eu/). Tas var būtiski traucēt ražošanas un izplatīšanas procesus, jo pat uz pāris minūtēm atslēgta saldētava, piemēram, var sabojāt saražoto produkciju vai pat laboratorijas paraugus.

Tāpēc profesionālam nolūkam piemērotu un specializētu produktu atrast ir vēl grūtāk. Jāmeklē gan pareizā veida saldētava vai ledusskapis, gan uzticams ražotājs. Viens risinājums šai problēmai ir atrasts. SIA «Alfis» uzsāk profesionālās aprindās plaši pazīstamā zīmola «Liebherr» ledusskapju un saldēšanas iekārtu izplatīšanu Latvijā. Šī uzņēmuma produkcija pazīstama ar savu atdzesēšanas kvalitātes, temperatūras noturības, energoefektivitātes un lieliskā dizaina kombināciju.

«Liebherr» kopā ar «Alfis» Latvijā izplata «Liebherr» saldētavas un ledusskapjus piecām galvenajām uzņēmumu grupām. Uzņēmums Latvijā piedāvā gan iekārtas laboratorijām un farmācijas uzņēmumiem, gan pārtikas ražotājiem un izplatītājiem — beķerejām, gastronomisko izstrādājumu ražotājiem, pārtikas un vīna tirgotājiem uzglabāšanai.

Bez iekārtu izplatīšanas SIA «Alfis» nodrošina arī profesionālu «Liebherr» ledusskapju un saldētavu servisu. Šī zīmola produkcija ir uzticama, taču tehniskas ķibeles var gadīties visur. Uzticams serviss ir tikpat svarīgs kā uzticams produkts. Iegādājoties šī zīmola produktus SIA «Alfis», varat rēķināties ar profesionālu un atzītu «Liebherr» saldētavu un ledusskapja servisu viena zvana attālumā.

SIA «Alfis» aicina viesoties šajā mājaslapā liebherr.alfis.eu un iepazīties ar Liebherr preču virtuālo katalogu. Uzņēmuma pārstāvji vienmēr ir gatavi sniegt konsultācijas jebkuram uzņēmumam, kas vēlas saviem procesiem izmantot Liebherr kvalitatīvās iekārtas. Viesojaties mājaslapā, lai atrastu uzņēmuma pārstāvju kontaktinformāciju.