4 pazīmes, ka jums nepieciešamas jaunas virtuves mēbeles

Ikviena lieta, tajā skaitā, tehnika, automašīnas un arī virtuves mēbeles ar laiku nolietojas. Ja runājam tieši par virtuves iekārtas iegādi, tad agrāk vai vēlāk ikvienam mājokļa saimniekam ir jāizvēlas starp to, vai ir vērts remontēt esošās mēbeles vai ieguldīt naudu, pērkot jaunas mēbeles pēc pasūtījuma? Mēbeles virtuvē ir pakļautas regulārai lietošanai, tādēļ nav pārsteigums, ka uz tām parādās nolietojuma pazīmes. Lūk, četras no tām, lai jūs varētu vieglāk izlemt, kurā brīdī nepieciešama jaunas virtuves iekārtas izgatavošana.

  1. Virtuves skapīši vai atvilktnes vairs nepilda savu funkciju — vai jums ir grūti piekļūt skapīšos vai atvilktnēs esošajām lietām, jo plaukti ir izvietoti nepraktiski? Varbūt skapīšu durvis vai atvilktnes neturas stingri savās vietās, vai bloķē viena otru, kad tās atverat? Neskatoties uz to, cik pievilcīgas izskatās virtuves mēbeles, ja tās vairs nespēj pildīt savu funkciju, labākais risinājums ir jaunu modeļu iegāde.
  2. Virtuves skapīši, virsmas un atvilktnes ir sliktā vizuālā stāvoklī — ja bieži lietojam virsmas, tās agrāk vai vēlāk nodilst un kļūst nepievilcīgas. Tāpat arī bieža durtiņu vai atvilktņu virināšana veicina furnitūras nodilšanu. Reizēm vērtīgāk ir apsvērt, ko jums var sniegt jaunas virtuves mēbeles pēc pasūtījuma, nevis mēģināt atkal un atkal remontēt esošos modeļus.
  3. Ūdens radītie bojājumi — virtuves mēbeles ikdienā bieži tiek pakļautas mitrumam. Uz virsmām izšļakstās šķidrumi, izlietnē mazgājam traukus, pieskaramies skapīšiem un atvilktnēm ar mitrām rokām. Laika gaitā ūdens var sabojāt virtuves iekārtas izskatu un funkcijas, kā rezultātā apdarē var parādīties plankumi, «burbuļi» vai pat sāk lobīties krāsa.
  4. Pelējums — ir vairāki iemesli, kādēļ uz virtuves sienām un mēbelēm parādās pelējums, taču visbiežāk to rada ūdens noplūdes vai pārāk augsts mitruma līmenis telpā. Lai gan agrīnā stadijā pelējumu var notīrīt, gudrāks risinājums būtu kvalitatīvs telpas remonts un praktisku mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma, kas izskatīsies skaisti un kalpos visām jūsu vajadzībām.

Ieguldiet mēbelēs pēc pasūtījuma, kas kalpos daudzus gadus

Santasmebeles.lv ir uzņēmums, kura specializācija ir dažādu mēbeļu ražošana pēc pasūtījuma. Ja vēlaties, lai jūsu virtuve izskatītos pievilcīgi un atbilstu jūsu prasībām, vislabāk ir sadarboties ar profesionāliem meistariem, kas nodrošinās, ka iebūvētās virtuves kvalitāte ir atbilstošā līmenī. Uzņēmums izgatavo ne tikai virtuves iekārtas, bet arī mēbeles dažādām citām telpām, tajā skaitā, viesistabai, vannas istabai, guļamistabai un priekšnamam. Ienāciet Santasmebeles.lv uzzinātu vairāk par iespējām izgatavot jūsu ideālo virtuvi!

JAUNUMS

Tagad pieejama arī “Talsu Vēstis” e-avīze.
Abonē un lasi savā telefonā, datorā vai planšetē no jebkuras vietas pasaulē.