Talsos pirmdien darbu sāks «Siltas zupas izsniegšanas punkts»

Talsos pirmdien darbu sāks «Siltas zupas izsniegšanas punkts»

Jau vairākas nedēļas Talsu novada iedzīvotāji finansiāli atbalsta ieceri Talsu pilsētā izveidot «Siltas zupas izsniegšanas punktu», un šobrīd ziedojumos savākti aptuveni 4700 eiro. Līdzekļu vākšana turpināsies līdz pat akcijas beigām, bet pirmdien, 3. oktobrī, sāksies zupas izsniegšana. Pēc siltas maltītes varēs doties ikviens, kuram tas nepieciešams, taču jāņem vērā divi nosacījumi — noteiktas stundas un sava trauku izvēle.

Siltās zupas porcija būs pieejama ikvienam Talsu novada iedzīvotājam, kurš nonācis krīzes situācijās. Apliecinājums par trūcīgas vai maznodrošinātas personas statusu vai krīzes situāciju nebūs jāuzrāda, jo labdarības organizācijas organizatori paļausies uz godaprātu. Taču «Siltas zupas izsniegšanas punktā», kas atradīsies kafejnīcā «Bella» (Brīvības ielā 2 Talsos) pēc bezmaksas puslitra zupas varēs ierasties tikai darba dienās no 16.00 līdz 17.30. Vēlams ierasties ar plastmasas spainīti vai līdzīgu trauku un neizmantot stiklu.

«Ierodoties jāsaka kafejnīcas saimniecei Gitai, ka vēlies bezmaksas zupu, un jāpierakstās lapā, lai pēc tam varam veikt norēķinus par izsniegto zupas porciju skaitu mēnesī,»

skaidro labdarības akcijas idejas autore un biedrības «Baložu pasts» pārstāve Jana Biezā. Viņa piebilst, ka zupas izsniegšanas laikā kafejnīca turpina darbu kā ierasts.

Paredzēts, ka «Siltas zupas izsniegšanas punkts» darbosies līdz nākamā gada marta beigām, un tas darbosies, tikai pateicoties iedzīvotāju ziedojumiem.

Labdarības akciju var atbalstīt, pārskaitot finansiālu ziedojumu uz biedrības «Baložu pasts» bankas kontu LV58HABA0551040981861,
kā maksājuma mērķi norādot
«Sociāli mazaizsargāto sabiedrības grupu atbalstam — siltam ēdienam».