TOP 6 īpašas sieviešu dienas dāvanas

Ikviena sieviete ir pelnījusi nedalītu uzmanību un mīlestības apliecinājumus. Ja ikdienas rutīnā ieskautās attiecības ir atstātas otrajā plānā un ziedi tiek pasniegti tikai svētkos, tad 8. marts ir lielisks atgādinājums par to, ka sieviete ir pelnījusi īpašu uzmanību un īpašas dāvanas.

Izvēloties sieviešu dienas dāvanas, visbiežāk uzmanība tiek pievērsta ziediem un saldumiem – un tas nebūt nav nepareizi! Dāvanas 8. martā katrai sievietei būs savādākas, bet to nozīme būs itin viena – dāvana apliecinās jūsu rūpes un uzmanību, liekot sievietei šajā dienā justies mīlētai. Tā var būt laiska atpūta kādā no izcilajiem spa Latvijā, jauns smaržūdens, piezīmju grāmatiņa vai tikpat labi – arī jauna rokassomiņa.

Tiecoties atrast dāvanu, kas patiks mīļotajai, māsai vai pat kolēģei, vīrieši visbiežāk ieskatās juvelierveikalu, apģērba veikalu skatlogos un, protams, ziedu veikalos. Tomēr, kā būtu, ja dāvana sieviešu dienā būtu nevis taustāma, bet piedzīvojama? Sajūtu dāvanas pēdējo gadu gaitā ir guvušas par pieprasītu dāvanu svētkos, un šādai izvēlei ir 3 lielas priekšrocības: dāvana neatstāj nevienu vienaldzīgu, to ir ērti iegādāties tiešsaistē un to var izmantot teju ikvienā vietā.

Skaistuma kūres

Dāvanas 8. martā var būt tik daudzveidīgas, un tomēr, sievietes skaistums būs trāpīgs temats dāvanas izvēlē. Sieviešu dienas dāvanas un piedāvājumi spa apmeklējumam, masāžām piedāvā sākot pat no 12€, tāpēc ikviens var atrast dāvanas atbilstoši savām iespējām. Ja vēlaties sarūpēt īpašu pārsteigumu, ielūkojieties, ko piedāvā spa viesnīcas Latvijā – sieviešu dienas piedāvājumos parasti ietilpst ļoti izdevīgi piedāvājumi ar romantisku nakšņošanu un spa atpūtu. Plašu pakalpojumu un dāvanu kuponu izvēli visā Latvijā, kā arī ērtu iegādi internetā piedāvā dāvanu servisi, piemēram, Lieliska Dāvana.

Kulinārijas kursi

Mūsdienās teju ikvienam ir iespēja pieslēgties tiešsaistes apmācībām. Attālinātās apmācības un kursi ir patīkama dāvana tām sievietēm, kuras labprāt attīsta jaunas iemaņas un hobijus! Tas var būt arī veiksmīgs ieguvums jums – mājās jūs biežāk sagaidīs kārdinoša gardu kūku un smalkmaizīšu smarža. Kulinārijas apmācības mājas apstākļos piedāvā pieredzējuši konditori, un tos var apgūt sev ērtā laikā un vietā – savā mājas virtuvē.

Dejas nodarbības ar partneri

Jūs zināt, ka viņa to slepeni vēlas. Sievietes ir romantiskas būtnes, un viņas labprāt iemācītu jūs sarunāties kaisles valodā. Pikanta, eleganta, enerģiska – deja ir satraucošs notikums, kas iemāca partneriem uzticēties un ļauties tā brīža emocijām. Dejas nodarbība var būt arī veids, kā atpūsties pēc nogurdinošas un stresainas darba dienas, atstājot negatīvās emocijas deju zālē!

Tetovējums

Tam nav jābūt lielam vai atklātam citu skatienam, un tas tikpat labi var būt pārsteigums no jūsu puses vai kopīga izvēle. Lai tava mīļotā izrotā savu ķermeni ar smalku rakstu vai neatkārtojamu vēstījumu neliela uzraksta veidā, un, iespējams, viņai jau sen bija vajadzīgs iedrošinājums, lai to īstenotu. Ja neesat pārliecināts, ka viņa ir gatava šādam solim, vienmēr var izvēlēties stilīgus un jautrus pagaidu tetovējumus – tas būs itin romantiski.

Astrologa konsultācija

Tiek uzskatīts, ka astroloģija spēj pavadīt mūs saulainākajā dienā un rādīt ceļu tumšākajā naktī. Individuāla konsultācija spēj atklāt tuvējās iespējas, uzsākot jaunu dzīves posmu, projektus vai palīdzēt ieņemt virzienu svarīgu notikumu gaitā. Sievietēm patīk noslēpumainas un intriģējošas lietas, un astroloģija ir viens no tematiem, kas liek viņu acīm iemirdzēties.

Izjāde ar zirgiem

Jāšana vai pastaiga zirga mugurā sniedz sajūsmu un neaprakstāmu eiforiju. Laika pavadīšana svaigā gaisā ir ieteicama ikvienam, un zirga mugurā iespējams nokļūt tādās vietās, kur kājām būtu grūti izstaigāt. Ja vēlaties iepriecināt sievieti ar neparastu dāvanu un dalīties emocijās kopā ar viņu, izvēlieties nesteidzīgu izjādi pa mežu vai citu neapdzīvojamu apvidu ar paugurainu reljefu, kur jūs varēsiet vienkārši būt kopā.

Ilggadējās attiecībās dzīvojošie pāri visbiežāk izvēlas svētkus svinēt kopā. Ieprieciniet savu otro pusīti ar mazu nieciņu un lielo pārsteigumu izvēlieties izbaudīt divatā! Sajūtu dāvanas sarūpēs spilgtas emocijas, kas nepagaisīs gadiem ejot.

 

 

 

 

 

JAUNUMS

Tagad pieejama arī “Talsu Vēstis” e-avīze.
Abonē un lasi savā telefonā, datorā vai planšetē no jebkuras vietas pasaulē.