Uzsāc interneta biznesu Talsos

Uzsāc interneta biznesu Talsos ar bezmaksas sludinājumu platformu

Sludinājumu portālu starpā ir parādījies jauns spēlētājs – nepieredzēta līmeņa e-komercijas platforma Dalder.lv, kuras pamatā ir bezmaksas sludinājumi. Portāla attīstītāju pieeja un vīzija pilnībā izmainīs veidu, kā pakalpojumi un preces tiek virzīti internetā. Īpaši jāizceļ lokalizācijas iespējas, kas atļaus jebkuras Latvijas pilsētas, t. sk. Talsu, iedzīvotājiem, ērti, viegli un patīkami atrast sev nepieciešamās preces un pakalpojumus.

Dalder.lv būtiskākās atšķirības

Platformas biznesa modelis

Pati galvenā dalder.lv atšķirība ir tā veidošanas principos – informācijas ievietošana jebkurā apjomā ir bez maksas, savukārt, tās veicināšana ar mārketinga rīkiem ir par papildus samaksu. Iespējams izmantot sekojošas aktivitātes: piešķirt digitālus kuponus jeb dot īstermiņa atlaides, pārdot pakalpojumu vai preci kā dāvanu, kā arī veidot kolektīvās iepirkšanās akcijas. Dalder.lv platformā tās ir 2-3 reizes lētākas, kā citur.

Informācijas un sludinājumu struktūra

Dalder.lv sludinājumi Talsos ir ar uzlabotu struktūru – pakalpojuma vai preces galvenās īpašības būs nesalīdzināmi vieglāk uztveramas nekā citos portālos. Būs iespējams automatizēt tulkojums 3 valodās, kas palīdzēs sasniegt lielāku auditoriju.

Lokalizācija un meklēšanas iespējas

Gan lokalizācijas ziņā, gan meklēšanas funkcijas šajā jaunākās paaudzes sludinājumu servisā ir pasaules līmenī. Visdetalizētākais administratīvais iedalījums ļauj izveidot individuālu elektronisko afišu katram Latvijas novadam un pilsētai.

Lietotāju atbalsts un kontaktēšanās iespēja

Dalder.lv lielākās rūpes ir lietotāju ērtība. Tāpēc tiek nodrošināts portāla apmeklētāju tehniskais atbalsts gan portālā, gan visos savu sociālo tīklu profilos, gan arī atbildot uz zvaniem un e-pastiem. Tiek sniegtas konsultācijas, kā pareizi ievietot portālā informāciju un kā labāk pārdot internetā, izmantojot Dalder.lv platformas priekšrocības. Sazināties ar pircēju iespējams tiešsaistē.

Atsauksmes un iekšējā sarakste

Pašlaik Latvijā populārākajos sludinājumu portālos nav pieejamas lietotāju atsauksmes vienam par otru, precēm un pakalpojumiem, uzņēmumiem vai profesijām, lai gan nereti tieši atsauksmes palīdz pieņemt lēmumu. Ar Dalder.lv visas atsauksmes būs transakciju atsauksmes – komentēšana būs iespējama tikai pēc darījuma noslēgšanās, stipri palielinot atsauksmju kvalitāti.

Dalder.lv uzdevums ir palīdzēt attīstīties maziem un vidējiem uzņēmumiem Talsos, padarot jūsu piedāvājumu redzamu ne tikai reģionāli, bet arī starptautiski.

Ja sludinājumi un reklāma Talsu novadā ir aktuāli arī jums, reģistrējieties Dalder.lv – pirmie 1000 lietotāji saņems EUR 50 portālā paredzēto maksas iespēju lietošanai. Esiet proaktīvi un sāciet savu biznesu jau šodien!