Ziemas atpūta Ventspilī

Ziemas atpūta Ventspilī

Rodeļu trase

Arī ziemā apmeklētājus aicina Baltijā lielākā vissezonas rodeļu trase Ventspilī. Ventspils rodelis ir kļuvis par ļoti iecienītu atrakciju gan pilsētnieku, gan pilsētas viesu vidū. 2023. gadā rodeļu trases pakalpojumus izmantojuši vairāk nekā 80 tūkstoši apmeklētāju.

Kopējais rodeļu trases garums ir 800 m, bet nobrauciens ir 580 m garš ar 360 grādu virāžām. Rodeļa kamanas ir divvietīgas un var sasniegt maksimālo ātrumu līdz 40 km/h. Kamanas ir aprīkotas ar elektronisko bremzēšanas sistēmu. Rodeļu trase apmeklētājiem ir pieejama visu gadu, un nokrišņu laikā rodeļu kamanas tiek aprīkotas ar pārsegiem.

Trases konstrukcijas un kamanas izgatavotas «Josef Wiegand GmbH & Co. KG» rūpnīcā Vācijā, kas ir viens no lielākajiem un pieredzējušakajiem rodeļu trašu izgatavotājiem visā pasaulē.

 Rodeļu trases pakalpojumu cenas:

– bērnam vecumā no 3 līdz 7 gadiem nobrauciens ir bez maksas, bet tikai kopā ar pilngadīgu personu, kurai jāiegādājas biļete;

–  jauniešiem vecumā no 8 līdz 17 gadiem viena nobrauciena cena 3 EUR;

–  pieaugušajiem viena nobrauciena cena ir 5 EUR.

Ziemas prieki slēpošanas kalnā «Lemberga hūte»

 Slēpošanas kalnā ir gan iesācēju trase, gan lietpratēju trase un, kad to atļauj sniega segas biezums, tiek ierīkota arī distanču slēpošanas trase un snovparks.

Par prieku mazākajiem ziemas prieku cienītājiem ierīkots arī bērnu ragaviņu kalniņš.  Drošības apsvērumu dēļ ziemas prieku baudīšanai uz bērnu ragaviņu kalniņa drīkst izmantot tikai uz vietas esošās vieglas un īpaši kvalitatīvas plastmasas ragaviņas. Apmeklētājiem tās ir pieejamas bez maksas. Pieejamo ragaviņu skaits ļauj kontrolēt arī apmeklētāju daudzumu bērnu kalniņā, lai izklaide būtu droša.

Sniegs uz kalna piemērotos laika apstākļos tiek ražots arī mākslīgi ar sešiem sniega lielgabaliem. Kvalitatīvas mākslīgā sniega segas sagatavošana var notikt, ja gaisa temperatūra pastāvīgi ir zemāka par – 3°C.

Lemberga hūtes iesācēju trase ar lenšveida pacēlāju ir piemērota gan bērniem, gan pieaugušajiem. Iesācēji, kuri uz slēpēm vai snovborda dēļa vēl nejūtas tik pārliecinoši, veido ievērojamu daļu no visiem kalna apmeklētājiem, tādēļ slēpošanas un snovborda prasmes palīdz apgūt sertificēti Ventspils slēpošanas un snovborda skolas instruktori.

Slēpošanas kalna iesācēju trases garums ir ap 120 metriem, bet lielā nobrauciena trase ir 230 metrus gara.

Slēpošanas kalna nomā ir pieejams viss inventārs, tāpat pieejama arī slēpju un snovborda dēļu apkope.

Slēpošanas kalns Ventspilī ir atvērts piemērotos laika apstākļos. Aktuālāko informāciju par slēpošanas kalnu, kā arī informāciju par pakalpojumu cenām var iegūt mājaslapā www.lembergahute.lv. Mājas lapā uz kalnu var palūkoties arī caur web kameru.

  Ūdens piedzīvojumu parks

Ventspils Ūdens piedzīvojumu parka atrakciju zonā jautrus brīžus sagādās mākslīgo viļņu baseins, bērnu baseins, slīdrenes, Kalnu upe, SPA vannas un sauna, bet SPA zonā — turku pirts, aromātiskās saunas, sāls istaba, aukstā ūdens baseins un masāžas dušas, Šeit pieejami arī divi peldbaseini, atlētikas zāle un kafejnīca. Cenu ziņā šī objekta apmeklējums ir izdevīgs, tādēļ Ūdens piedzīvojumu parks ir iecienīta vieta ģimenes un draugu kompānijām.

Informācija par pakalpojumu cenām: www.udensparks.lv, tālrunis 25636777. Adrese:  Lauku iela 5, Ventspils.

 Dāvanu kartes arī elektroniski

Lai ērti un ātri sarūpētu noderīgu dāvanu kādam draugam, kolēģim vai radiniekam,  Olimpiskais centrs «Ventspils» piedāvā dāvanu karti iegādāties elektroniski mājaslapā www.ocventspils.lv, kā arī aktīvās atpūtas objektu mājaslapās www.lembergahute.lv, www.piedzivojumuparks.lv un www.udensparks.lv, www.pludmalesakvaparks.lv Jebkurā no šīm vietnēm iegādātās dāvanu kartes būs izmantojamas visās Olimpiskā centra «Ventspils» pakalpojumu sniegšanas vietās.