Aicina bērnus un jauniešus pieteikties Osvalddienas tirdziņam

Aicina bērnus un jauniešus pieteikties Osvalddienas tirdziņam

Visi zina, kas ir Miķeļdienas un Mārtiņdienas tirdziņš — grauzdēta cukura smarža, kārdinoši brūnu vafeļu kraukšķīgums, kēksiņu glazūras saldme, ko kārumniekiem piedāvā izbaudīt tirgotāji — bērni un jaunieši. Kāpēc gan aprobežoties tikai ar to un kāpēc gan nevarētu būt arī Osvalddienas tirdziņš?

5. augustā, kad vārdadienu atzīmē arī Osvaldi, no 17.00 līdz 21.00 Talsu tirgū sadarbībā ar «Ballīte Ballītē» notiks pasākums bērniem. Tajā varēs izdejoties, sapīt skaistas bizes vai apgleznot sejiņas, baudīt cukurvati un slushies, kā arī kopīgi nofotografēties.

Papildus tam bērni un jaunieši tiek aicināti ņemt dalību Osvalddienas tirdziņā.

«Ja proti gatavot gardas cepumu mājiņas, pildītās vafeles, kūkas un kūciņas, saldās un sāļās maizītes, esi pārvērtis vasaras veltes neredzētos ievārījumos, marinējumos, sīrupos un sulās, tad neturi sveci zem pūra, bet nāc tirgoties Talsu tirgū!»

aicina Talsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļas vadītāja Inita Fedko.

Tirgoties gribētāji būs nodrošināti ar tirdzniecības vietu, bet par sortimentu un noformējumu jāparūpējas katram pašam. Pieteikt dalību tirdziņam var no 12. līdz 26. jūlijam, aizpildot pieteikuma anketu, kuru var atrast pašvaldības oficiālajā tīmekļvietnē www.talsunovads.lv.

#SIF_MAF2023