Autoevakuatora pakalpojumi visās Baltijas valstīs

Kvalitatīvs serviss

Katrs no mums var pieredzēt situāciju, kad var būt nepieciešams autoevakuators. Situācijas var būt gan negaidītas, gan jau ieplānotas, kad būs nepieciešams evakuēt automašīnu. Ir labi zināt, ka ir pieejams Sos autoevakuators, lai nebūtu jāsatraucas, kur meklēt šāda veida palīdzību.

Sos autoevakuators ir pieejams 24 stundas diennaktī un septiņas dienas nedēļā. Autoevakuatora pakalpojumi ir pieejami ļoti plašā teritoijā, ne tikai Rīgā un Pierīgā, bet visā Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Mūsu darbinieku pieredze autoevakuācijā ir mērāma vairāku gadu garumā, līdz ar to varat rēķināties ar to, ka Jums tiks sniegts kvalitatīvs autoevakuācijas pakalpojums, lai kurā no Baltijas valstīm Jūs atrastos.

Piedāvātie pakalpojumi

Negaidītas situācijas, kad var būt nepieciešama autoevakuācija var būt visdažādākās, grūti ir paredzēt šādu scenāriju, bet palīdzēt ir iespējams katrā situācijā, kad ir jānogādā auto no punkta A uz punktu B. Nedaudz ieskicēsim plānotās situācijas, kad ir nepieciešama autoevakuatora palīdzība:

  • zemu un sporta auto transportēšana;
  • auto nogādāšana uz utilizācijas vietām;
  • džipu transportēšana;
  • auto tranportēšana uz CSDD.

Šīs ir tikai dažas no plānotām situācijām, kad autoevakuatora darbinieki ir braukuši palīgā mūsu klientiem.  Arī plānotās situācijas var būt dažādas, tādēļ mūsu speciālisti ir gatavi palīdzēt un tās atrisināt.

Mūsu piedāvāto pakalpojumu klāsts neaprobežojas tikai ar auto evakuāciju, piedāvājam arī šādus pakalpojumus, kas saistīti ar auto:

  • akumulatora uzlādēšanu un auto iedarbināšanu;
  • riepu maiņu uz ceļa vai tās nogādāšanu tuvākajā servisā;
  • bobkatu, celtniecības, un lauksaimniecības kravu pārvadājumus;
  • diennakts riepu serviss.

Saziņas iespējas

Ar detalizētāku mūsu pakalpojumu piedāvājumu klāstu ir iespējams iepazīties mājas lapā https://autoevakuators.eu/. Saziņai ar Sos autoevakuatoru zvaniet pa tālruni + 371 28 29 80 02 vai arī sazinieties ar mums e- pastā autoevakuators.eu@gmail.com. Mēs atradīsim risinājumu jebkādā situācijā, kas saistīta ar Jūsu auto.