Bīdāmie vārti – lieliska izvēle maziem pagalmiem

Bīdāmie vārti – lieliska izvēle maziem pagalmiem

Arī neliels pagalms ir ļoti nozīmīga privātīpašuma ērtība, jo, to pareizi iekārtojot un aprīkojot, iespējams efektīvi izmantot brīvo vietu. Tieši tādēļ nelielas pagalma teritorijas norobežošanai optimālākā izvēle ir bīdāmie vārti. Tie ir kompakti, bīdās paralēli žogam, un tiem nav vajadzīga papildu vēršanās zona. Savu pagalmu aprīkojot ar bīdāmajiem vārtiem, visu teritoriju iespējams pilnībā aizmantot citiem nolūkiem, tai skaitā novietot auto pie pašiem vārtiem, kur tas no bīdāmo vārtu konstrukcijas var droši atrasties pat 20 cm attālumā.

Īpašuma drošība un komforts

Norobežot sava īpašuma teritoriju ar žogu un vārtiem izvēlas liela daļa īpašnieku, tādējādi parūpējoties par vienu no nozīmīgākajiem drošības risinājumiem. Tas ļauj optimāli pasargāt īpašuma teritoriju no garāmgājēju skatieniem, kā arī nodrošina papildu komforta priekšrocības. Bīdāmo vārtu automātika sniedz papildu drošību un komfortu, parūpējoties par iespēju vārtus ērti un viegli kontrolēt ar kādu no vadības mehānismiem, kas paredzēts tikai piederošu personu iekļūšanai īpašumā.

Uzlabota estētika

Vārtiem ir būtiska ne tikai to funkcionalitāte, bet arī dizains. Tā kā tieši vārti ir pirmā lieta, ko, ierodoties īpašumā, redz kā saimnieki, tā arī viesi un garāmgājēji, tie kalpo kā mājokļa vizītkarte. Estētiski vārti piešķir visam īpašumam vizuāli pievilcīgāku izskatu, palielinot tā tirgus vērtību. Turklāt, bīdāmos vārtus iespējams pielāgot īpašuma kopējai arhitektūrai, tos papildinot ar sev tīkamiem apdares materiāliem.

Bīdāmo vārtu automātikas priekšrocības

Bīdāmie vārti, kas papildināti ar automātiku, ir lieliska izvēle īpašuma aprīkošanai. Lūk, priekšrocības, ko sniedz bīdāmo vārtu automātika.

  • Optimāla teritorijas izmantošana un ērta izmantošana

Ne par velti bīdāmos vārtus saviem īpašumiem izvēlas arvien vairāk nelielu pagalmu īpašnieki. Tie sniedz iespēju efektīvāk izmantot brīvo vietu pagalmā un atrast tai labu pielietojumu. Turklāt, izmantojot bīdāmo vārtu automātiku, tos iespējams ērti un bez piepūles atvērt, bez vajadzības atbrīvot vēršanās zonu.

  • Piekļuve tikai piederošām personām

Viena no vārtu automātikas galvenajām priekšrocībām, ir iespēja tos kontrolēt, izmantojot kādu no tālvadības mehānismiem, piemēram, pulti, PIN kodu, aplikāciju un citus. Tas nozīmē to, ka īpašuma teritorijā var iekļūt tikai personas, kurām piešķirts vārtu kontroles mehānisms.

  • Papildu komforts nakts stundās un sliktos laikapstākļos

Pārvietošanās nakts stundas ir bīstamāka, īpaši tad, ja dzīvojat ne tik drošā rajonā. Bīdāmie vārti, kas aprīkoti ar automātisko vēršanās sistēmu, ir noderīgi nakts stundas, kā arī sliktos laikapstākļos, kad nav nepieciešams izkāpt no automašīnas, lai atvērtu vārtus un iekļūtu īpašuma teritorijā. Tas sniedz lielāku fizisko drošību, jo visbiežāk, izkāpjot no automašīnas, lai atvērtu vārtus, automašīnas durvis tiek atstātas atvērtas, kas izveicīgam zaglim var sniegt iespēju piesavināties salonā atstātās mantas.

  • Lielāka īpašuma vērtība

Vizuāli pievilcīgi, kā arī moderni īpašuma drošības elementi ir viens no aspektiem, kas mūsdienās tiek novērtēts arvien vairāk, tāpēc īpašuma aprīkošana ar kvalitatīvām un uzticamām drošības sistēmām ir tālredzīgs solis, kas būtiski palielina īpašuma vērtību.

Pasūtiet kvalitatīvus un uzticamus bīdāmos vārtus ar automātiku uzņēmumā “RIPO International”.