Domāt laikus par savu veselību un pašsajūtu

Domāt laikus par savu veselību un pašsajūtu

 

Rūpējoties par sevi mēs veicam lielu ieguldījumu savā labsajūtā un veselībā, līdz ar to uzlabojot arī dzīves kvalitāti. Āda, mati un nagi ir zonas, kas pirmās mums var signalizēt, ka organismam trūkst kādu vielu, tāpēc ir ieteicams parūpēties par to, lai mati, nagi un āda būtu stipri.

Jums nav nepieciešams lietot dažādus vitamīnus, bet iegādāties un regulāri uzturā sākt lietot kolagēna pulveri, kas ir unikāls uztura bagātinātājs ar daudzām labām īpašībām.

Kolagēna pulveris ir Latvijā izstrādāts un Francijā ražots uztura bagātinātājs, kas radīts no liellopu izcelsmes kolagēna peptīdiem.

Cilvēkam kolagēns ir galvenā sastāvdaļa saistaudu uzbūvē un atrodas cīpslās un ādā, veidojot apmēram 30% no kopējā olbaltumvielu satura ķermenī. Kolagēna zudums, lai gan neliels, ir novērojams jau ap 25 gadu vecuma. Bet pakāpeniski ar katru gadu kolagēna zudums palielinās. Sasniedzot 60 gadu vecumu kolagēna sintēze visdrīzāk būs samazinājusies uz pusi.

Protams, samazinoties kolagēnam tas ir redzams vizuāli, bet to var izjust arī fiziski. Piemēram:

  • parādās grumbas;
  • veidojas locītavu un muskuļu stīvums;
  • tonusa samazināšanās;
  • muskuļu jutīgums;
  • krietni lēnāk dzīst brūces un rētas;
  • regulārs nogurums.

Uzsākot lietot kolagēna pulveri, Jūs varat izvairīties vai arī attālināt iepriekš nosauktās pazīmes.

Kolagēna lietošana uzturā ir ērta, to var pievienot gan ēdienam, gan dzērienam, kas Jums vislabāk garšo. Jo kolagēna pievienošana nemainīs ne ēdiena garšu, ne konsistenci. Kolagēna dienas deva ir 10 g, līdz ar to viens kolagēna pulvera iepakojums pietiks 45 dienām. Savai ērtībai un arī finansiāli izdevīgāk ir iegādāties uzreiz vismaz divus kolagēna iepakojums.

Interneta veikals kolagens.lv piedāvā iegādāties šo uztura bagātinātāju, lai katrs no Jums varētu parūpēties par savu skaistumu un pašsajūtu un vairot ikdienā prieku, kas rodas esot savā spēkā.