Ekspertu padomi, kā izveidot kvalitatīvu sienas kalendāru uzņēmumam

Jūs varētu domāt, ka sienas kalendāri jau ir pagātne, bet neatvadieties no tiem pārāk ātri.  Patiesībā personalizēti kalendāri var būt rentabls mārketinga rīks, kas var iepriecināt Jūsu  klientus un sadarbības partnerus, vienlaikus veicinot Jūsu zīmola atpazīstamību.

Šķiet lieliski? Turpinājumā daži ieteikumi, kas palīdzēs Jums izveidot kvalitatīvu sienas kalendāru.

Pasūtiet laikus

 Neatlieciet kalendāra izveidi uz beidzamo brīdi, īpaši tad, ja vēlaties kalendārus izmantot kā biznesa dāvanu klientiem un sadarbības partneriem. Septembris ir īstais laiks, lai pasūtītu personalizētu sienas kalendāru. Tad Jūs bez steigas varēsiet izstrādāt vēlamo konceptu, izvēlēties dizainu un noformējumu, kā arī saņemt savu pasūtījumu un savlaicīgi pārsteigt savus darbiniekus, klientus un sadarbības partnerus ar skaistu un noderīgu dāvanu.

Izvēlieties labu servisu

Lai gala rezultāts atbilstu Jūsu prasībām, ir svarīgi izvēlēties labu servisu, kas piedāvā šādu kalendāru izgatavošanu. Viena no labākajām iespējām ir <enivo>. Uzņēmums darbojas jau 14 gadus, piedāvājot daudz un dažādu kalendāru izgatavošanu. Tā ir iespēja pasūtīt ne tikai sienas kalendārus, bet arī gaumīgus, Jūsu prasībām atbilstošus galda kalendārus.

Pieejami dažādi materiāli, pēcapstrādes veidi, dizaini. Pieredzējušie poligrāfijas darbinieki noteikti Jums ieteiks vislabāko risinājumu, lai Jūsu uzņēmuma sienas kalendārs patiesi iepriecinātu uzņēmuma darbiniekus, biznesa partnerus un klientus. Plašāku informāciju par to, kā notiek sienas kalendāru izgatavošana un pasūtījuma noformēšana, atradīsiet interneta vietnē kalendari.lv.

Piemeklējiet dizainu

 Mūsdienu tehnoloģiskās iespējas ļauj īstenot visdažādākās idejas, tomēr, lai Jūsu izveidotais kalendārs uzrunātu vēlamo mērķauditoriju un spētu nodot iecerēto vēstījumu, Jums rūpīgi jāizvērtē, kāds būs kalendāra dizains.

Kādas krāsas būs atbilstošākās? Kādi būs kalendārā iekļautie attēli, ko tie atspoguļos? Vai izvēlēsieties visam gadam vienotu tēmu un stilu, vai arī katra mēneša atvērums būs pilnīgi atšķirīgs? Kāda veida tekstus iekļausiet savā kalendārā? Cik liels būs burtu fonts? Kā redzams, ir jāpievērš uzmanība daudzām niansēm, lai rezultāts būtu pārdomāts un baudāms.

Iedvesmai varat aplūkot jau gatavus kalendārus, kā arī konsultēties ar <enivo> speciālistiem.